זה הלך קשה וצמוד כמו כמעט כל משחקי עירוני העונה בליגה. אבל לבסוף עירוני אשדוד פתחה את הסיבוב השני עם ניצחון חוץ 1-0 על בני יצ'לאל משער בבעיטה חופשית בדקה ה-78 של המגן פז בלאי.

ההישג גדול אף יותר שכן מדובר בניצחון שמעלה את עירוני אשדוד זמנית למקום הראשון עד המשחק של האדומים הערב (ג') מול ירוחם באשדוד שלעירוני יש נקודה הפרש בטבלה במקום הראשון.

מעבר לכך, עירוני רשמה משחק נוסף ללא ספיגה והרצף נמשך עם משחק 15 (!!) ללא ספיגה. כאשר הצהובים משחקים ללא שניים משחקני המפתח שלהם, מאור זוהר וערן מלכין.

צילום: עירוני אשדוד

כמו כן, הניצחון בחוץ, סוגר את התיקו שהשיגה יצ'לאל במחזור הראשון בתוספת הזמן באשדוד. עירוני תשחק כבר בשישי הקרוב בשעה 12:45 מול עירוני נתיבות במסגרת המחזור ה- 17 בליגה ב'.

הערב (ג') תשלים קבוצת אדומים אשדוד את המשחק שלה עם משחק ביתי מול הפועל ירוחם באצטדיון הי"א בעיר בשעה 19:00, ניצחון או תיקו של האדומים יחזיר אותם לפסגה, כאשר באדומים בוודאי לא חושבים על מעידה שיכולה לסבך את המצב בצמרת.

בנוסף, עקב ההתראה הקצרה וחוסר הזמן להערך בהכנות למשחק הוחלט שהכניסה למגרש תהיה חופשית בלבוש אדוםכל אוהד יתרום לפי יכולתו לעזור בעלויות המשחק.

בהוראת אבטחה הישיבה של האוהדים תתאפשר ביציע ה' בלבד (מתחת לעמדת שידור).

צילום: מדיה האדומים

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו