אחרי הקרנבל הגדול בדרבי. גם עירוני אשדוד וגם האדומים אשדוד חוזרים מבחינתם לליגה הרגילה שלהם, מול היריבות בליגה ב'.

הדרבי נעל את הסיבוב הראשון בליגה, והאדומים אשדוד יחד עם עירוני פותחים היום (ב') ומחר (ג') את הסיבוב השני.

עירוני תצא היום (ב', 14:15) למשחק חוץ מול בני יצ'לאל אותה יצ'לאל שחתומה כרגע על הישג בלתי מבוטל, הקבוצה האחרונה שהבקיעה לרשתו של גל אנגלשטיין עמוק עמוק בתוך הסיבוב הראשון של העונה, המחזור הראשון למעשה. 

המשחק נחדה ליום שני במקום שישי, בשל מזג האוויר ובעירוני מבינים שאם הם רוצים להליץ מעט את האדומים ששיחקו רק מחר (ג') הם צריכים לנצח ולעלות לפחות זמנית למקום הראשון בטבלה. 

לעירוני אשדוד ולקבוצה מרחובות יש היסטוריה לא קטנה, שעירוני טרם הצליחה לנצח את הקבוצה מרחובות בשני המשחקים בעונה שעברה בליגה ב' ובמשחק היחיד העונה באשדוד. 

צילום: מוטי קדוש, עירוני אשדוד

בעירוני מבינים שבסיבוב השני הקבוצה תצטרך לעלות את הרמה, לשחק טוב יותר, לשפר את היכולת ולדעת להשיג נקודות חשובות במאבק, מפני שהאדומים כמעט ולא מאבדים נקודות ואם עירוני תרצה להעפיל מהמקום הראשון היא תצטרך שיפור דרמטי ביכולת.

במשחק היום מול בני יצ'לאל מאור זוהר אחד המצטיינים בצהוב מאז שהגיע, ייעדר בשל פציעה. וכמוהו גם ערן מלכין ועירוני מגיעה בהרכב חסר למשחק חוץ לא פשוט בכלל, מול קבוצה שניצחה בחמשת המחזורים האחרונים ונמצאת בקו עלייה מתמשך.

אדומים אשדוד ישחקו רק מחר, במשחק מול הםועל ירוחם. האדומים ישחקו באצטדיון הי"א בעיר בשעה 19:00. מחירי כרטיסים: 20 ש"ח לבוגר, נשים וילדים חינם בחולצה אדומה. 

זה יהיה המשחק הראשון של האדומים ללא דוד רביבו שעזב לצורך צילומי גולסטאר. 

צילום: מדיה האדומים

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו