חדרים לפי שעה

אם אתם רוצים בילוי ברמה גבוהה, שלא עולה הרבה כסף, שומר על איכות, דיסקרטיות ואווירה רומנטית, בוודאי תשמחו לדעת שכיום יש חדשים לפי שעה להשכרה לזוגות. הם מציעים את כל מה שזוגות היו רוצים: איכות ברמה הגבוהה ביותר, בילוי מושלם וכמה שעות של שקט בלי הילדים. לא מכירים את האופציה? הישארו איתנו.

התמונה באדיבות לוטוס, פתח תקווה

אם אתם מחפשים חדרים לפי שעה, היכנסו לכאן לפרטים נוספים

מדוע חדרים לפי שעה ולא מלון?

חדרים לפי שעה הם הפתרון הטוב ביותר בעבור זוגות שרוצים להתבודד בצורה אינטימית ודיסקרטית. מה הם מחפשים בדיוק אותם זוגות? ערב שקט, בקבוק יין טוב, סרט, מוסיקה ובעיקר להיות לבד. בדרך כלל זוגות אלו הם אחד משלושה סוגי זוגות: הראשון, סטודנטים וזוגות צעירים שרוצים לבלות ערב רומנטי ביחד. השני, זוגות נשואים צעירים עם ילדים שרוצים כמה שעות ביחד, אבל לא יכולים לעזוב את הילדים לחופשה ארוכה. השלישי, זוגות דיסקרטיים לא נשואים שרוצים לבלות בסודיות. בעבור כל שלושת הזוגות האלו, האופציה של לנסוע למלון היא בעייתית.

  1. מלונות עולים הרבה כסף, ולרוב אין את הכסף הזה בנמצא
  2. מלונות לא מתגשמים בתאריכים שלהם, ובוודאי לא מתלהבים מהרעיון של ערב או כמה שעות בלבד, דבר שמתבטא במחיר
  3. הם לא נמצאים במקומות דיסקרטיים במיוחד, דבר שעלול לחשוף את הזוג לפגישה בלתי מתוכננת עם אנשים לא רצויים. זה הדבר האחרון שרוצים שיקרה!

מה היתרונות של חדרים לפי שעה?

היתרונות של חדרים לפי שעה רבים. ראשית, הם מאפשרים את מלוא הספונטניות, כשאתם קובעים שאתם רוצים לנסוע לבילוי לילה בזוג, ומחליטים על זה באותו הרגע. לא קשה למצוא חדרים בקרבת מקום שמאפשרים את הבילוי האולטימטיבי, עם עיצוב איכותי שמכניס לאווירה, בלי להתקשות למצוא כזה. שנית, המחיר הוא בשליטה שלכם. בממוצע שעה בחדר כזה עולה כ-250 שקלים, דבר שרוב הזוגות יכולים להוציא. אין מה להשוות שעתיים בחדר להשכרה לפי שעות, לעלויות של בית מלון. בנוסף, המבחר הגדול מאפשר לכם לבחור חדרים שמתאימים לכם במרחק, בהיצע ובעיצוב.

צימר אשדוד

איפה כדאי לשכור חדר לפי שעה?

הם מפוזרים בפריסה ארצית. המחירים משתנים קצת, המרכז נוטה להיות יקר יותר. אם השיקול הוא התרחקות ממקום המגורים וחסכון בכסף, אזי כדאי שתיסעו למקום שרחוק מאיפה שאתם גרים, צפון, דרום או מרכז. אם אתם מעוניינים במקום שקרוב לאטרקציות, המרכז מתאים יותר. השיקול המרכזי, בעינינו, צריך להיות האינטימיות, האווירה והריחוק. זה אומר, שכדאי שתהיו במקום בו הסיכוי שתפגשו מישהו שאתם מכירים הוא נמוך מאד, כי אחרת הערב שלכם יהרס. אחרי הכול, אתם נוסעים לכמה שעות של הנאה, וככאלו חשוב שישמרו נקיים, איכותיים ודיסקרטיים.

איך מוצאים חדרים לפי שעה?                                     

האתר שלנו, צימרים לפי שעה, הוקם על מנת לאפשר לכם למצוא את הפתרון המושלם לבילוי בזוג. במקום להתרוצץ בין אתרים ומפרסמים, ריכזנו בעבורכם את כל הצימרים והחדרים לפי שעה האיכותיים ביותר בישראל. אנו מפרסמים רק חדרים איכותיים, נקיים ובטוחים, בפריסה ארצית. תוכלו לסנן אותם על פי מבצעים וקופונים, מחיר, מרחק ותמונות ובאמצעות ממשק פשוט לבחור את העדיף עליכם.

 

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו