האם הגעתו הצפויה של אור אינברום לאשדוד קיבלה מעצור? אינברום קיבל הודעה מקבוצתו גנט לה הטוא שייך להגיע למחנה האימונים שמקיימת הקבוצה בספרד כחלק מההכנה להמשך העונה בליגה הבלגית. 

בשישי טס אינברום שהיה בישראל בשבועיים האחרונים לספרד בכדי להצטרף לאימוני גנט. 

הבלגים, שנמצאים במקום החמישי בליגה, ביקשו מאינברום להצטרף למחנה האימונים של הקבוצה, לקראת המשך העונה.

הקשר שהתחיל את העונה בגנט בה לא שיחק כלל, עבר בהשאלה למאריבור וגם באלופה הסלובנית לא דקות משחק, ומאד רוצה לחזור לארץ שאשדוד היא האופציה המועדפת עליו, למרות שגם הפועל חיפה מאד רוצה את השחקן.

נראה שמאמן גנט רוצה להתרשם מאינברום מקרוב, לבדוק את יכולתו ולדבר איתו לפני שיחליט אם להשאיל אותו לחצי עונה נוספת. אינברום למזלו לא שיחק דקה רשמית בגנט, כך שהוא יכול לעבור לקבוצה שלישית העונה, אחרי מאריבור הסלובנית בה מיעט לשחק העונה.

צילום: ארכיון

באשדוד בטוחים שאם אינברום יחזור לארץ הוא ישחק רק באשדוד, הבעיה מגיעה מהכיוון של הבלגים שיכולים לטרפד את העניין, ומנגד לדרוש שאינברום יושאל לקבוצת צמרת ולא לקבוצת תחתית, אם כי אינברום ונציגיו יפעילו את כובד משקלם בכדי שאינברום יעבור לקבוצה שהוא רוצה.

בתוך כך, באשדוד ממשיכים לעבוד בכל הכוח על חיזוק, המטרה היא לצרף ארבעה שחקנים לפחות, שניים או אחד מהם זרים, שהסוגיה המורכבת ביותר היא מעמדו של בהייה לא יש חוזה לעונה נוספת בלא מעט כסף, לגבי סינדי הברזליאי לקבוצה יש אופציה להשתחרר מחוזהו בינואר.

שדור ג'אן ושחר פיבן, שחקני בית"ר ת"א/רמלה, סיכמו וצפויים להצטרף באופן רשמי במהלך הימים הקרובים. תורג'מן, מעוניין לראות גם את בלם מכבי ת"א, איגור פיליפנקה מצטרף לקבוצה, אך השלמת העסקה תלויה בהשתתפות הצהובים בשכרו של השחקן, מכיוון ואשדוד לא תוכל לשאת לבדה בעלויותיו

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו