אחרי שהשיגה את הניצחון השני העונה בליגה, מ.ס אשדוד הצליחה לבצע מהפך שני ברציפות, בניצחון 1:3 על הפועל אשקלון בהארכה.

השחקנים והצוות המקצועי חגגו ארוכות עם קומץ האוהדים האשדודים שהגיעו לאשקלון, חגיגות שנמשכו גם בחדר ההלבשה.

באשדוד מציינים שרואים את השינוי שיש בקבוצה, גם ברמת היכולת, הנקודות והאופי על הדשא. "כל זה התחבר לניצחון השני בליגה והניצחון בגביע ושניהם הגיעו אחרי פיגור ומהפך", אמרו באשדוד.

״אני מקווה שנצליח לשמור על המשכיות״, אמר מאמן הקבוצהעמיר תורג׳מן, ״הדבר הכי חשוב זה מחוייבות והרצון של השחקנים לתת את הכל.

אנחנו מנסים להנחיל להם להיות חזקים מנטאלית כל הזמן. אני שמח שמתחילים לראות את הכיוון שלנו בדרך להיות קבוצה דומיננטית, חזקה ותחרותית״.

צילום: איציק בלניציקי, באדיבות אתר ONE

עכשיו הפנים של אשדוד זה חזרה לליגה, למשחק ביום שני (19:00) מול בנ סכנין שתגיע לאשדוד אחרי שפיטרה את מאמנה פליקס נעים, הודחה מהגביע והפסידה במשחק האחרון בליגה. 

בלסינג אלקה, שנפצע בברכו במהלך המשחק והוחלף על מנת לשמור אותו למשחק הקרוב, צפוי להיכלל בסגל ביום שני הקרוב. 

באשדוד מבינים שהגיע הזמן להשיג ניצחון ביתי ראשון, כי כל שלושת הניצחונות של הקבוצה (שניים בליגה ואחד בגביע) הושגו מחוץ לי"א. כשיש לאשדוד פער ש 2 נק' מהקו האדום, המשחק בשני הוא חשוב ביותר. 

״אנחנו צריכים להגיע מוכנים קודם כל ברמה המנטאלית וברמת המחוייבות", סיכם המאמן, "סכנין היא קבוצה אגרסיבית מאוד, ונצטרך להתאים את עצמנו אליה.

זה לא יהיה קל כמובן. סכנין קבוצה שמתחרה איתנו באיזור המסוכן. הכל מתחיל ונגמר באופי ובנחישות, כי כדורגל אני בטוח שיש לנו״.

"לא התחלנו בצורה טובה, והחצי הראשון לא היה כפי שציפינו אבל האמנו שאם נמשיך בעבודה הקשה, נצליח לחזור ולנצח את הפועל אשקלון ולעבור שלב", סיכם המגן קרלו ברוצ'יץשהוסיף: "היה לנו המון חוזק וכוח להמשיך ללחוץ בכדי להגיע לכמה מצבים, והצלחנו לנצל זאת היטב בהארכה.

צילום: איציק בלניציקי, באדיבות אתר ONE

לפני צמד הניצחונות האלה האווירה לא הייתה טובה. אך, עכשיו אחרי הניצחונות האווירה השתנתה ואנחנו מאוד שמחים ומקווה שנמשיך בדרך הזאת". 

באשדוד בטוחים שיחד עם החיזוק שיגיע בחלון הקרוב, שכבר דור ז'אן ושחר פיבן סיכמו בקבוצה ואמורים להצטרף באופן רשמי השבוע, יחד עם השינוי שיש בקבוצה והרוח החדשה הקבוצה תצא לדרך חדשה. 

הקשר/מגן יצחק אספה שב להרכב הפותח לאחר שחזר מהשעייה בגין חמישה כרטיסים צהובים, אך ייעדר מסגל הקבוצה במשחק החשוב ביום שני נגד בני סכנין וזאת לאחר שהורחק בכרטיס צהוב שני בדקה התשעים. 

אספה שבאחרונה מקבל לא מעט קרדיט בסגל של אשדוד מעמיר תורג'מן עורר כעס רב בקרב אנשי אשדוד שלא הבינו מדוע נאלץ לבצע עבירה מבגרש המגרש כשהוא כבר עם כרטיס צהוב. "זו עבירה שטותית של שחקן צעיר של הפעיל מחשבה", אמרו באשדוד.

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו