מ.ס אשדוד רשמה אמש (ה') הישג חשוב ולא מבוטל בעונה הרעה שלה עד כה. הקבוצה העפילה לשמינית גמר ביע המדינה בכדורגל ועשתה זאת בצורה משכנעת ומרשימה מאד.

אשדוד גברה בחוץ 3-1 על הפועל אשקלון חר הארכה. ו- 1-1 בתום 90 דקות. אלא שהניצחון הושג אחרי שאשדוד נקלעה לפיגור מוקדם, הצליחה להשוות ובהארכה להפוך את התוצאה ולנצח כשהיא בעשרה שחקנים לאחר שיצחק אספה הורחק בצהוב שני טפשי ממש בדקות הסיום של 90 הדקות.

הניצחון והמהפך מול אשקלון אחרי מהפך נוסף השבוע בליגה מול ק"ש ופתאום אשדוד מראה אופי וחוסן מנטאלי שלא היה לה.

"ברור שרואים שינוי, לעמיר תורג'מן יש הרבה מניות בך", אמרו באשדוד. "התחלנו לקבל את האופי שבדיוק צריכים למאבקי תחתית וזה חשוב", אמרו באשדוד.

צילום: איציק בלניציקי, באדיבות אתר ONE

לצד השמחה בניצחון וההעפלה בגביע, באשדוד מבינים שהמשחק החשוב הוא ביום שני בחזרה לליגה, מול סכנין באשדוד. "יש עומס זה ברור, אבל הליגה חשובה יותר מהגביע, אך כל ניצחון מביא ביטחון ומגבש את הקבוצה", אמרו באשדוד.

באשדוד ינהלו שיחה עם יצחק אספה על ההרחקה ובנוסף ינהלו שיחה גם עם דין דוד לגבי קבלת ההחלטות בהתקפה, לעיתים זה נראה אף חוסר פרגון.

מי שקיבל הרבה מחמאות במשחק מצוין הוא הבלם הצעיר, בן אל אדרי שאט אט תופס מקום של קבע בהרכב. "ללא גנב ובמשחק לא פשוט, בן אל היה נהדר ומראה שאפשר לסמוך עליו וגדל לאשדוד בלם נהדר, מישהו זוכר שברדע פצוע?" אמרו באשדוד.

עמיר תורג'מן אמר אחרי המשחק: "הכי חשוב זה הדרך, האופי והנחישות שלנו גם ברגעים קשים וגם בסוף משחק מנסים לעשות את המקסימום ולדחוף קדימה, הפעם הצלחנו להשוות וגם לנצח בהארכה.

צילום: איציק בלניציקי, באדיבות אתר ONE

אני גאה בבחורים על המשחק, הם נתנו את כל מה שיש להם. לא קל לשחק 120 דקות מול קבוצה בליגת העל כשגם היא דוחפת, מה עוד שהיינו בעשרה שחקנים.

מגיע לשחקנים שאפו ענק. הדבר הכי חשוב הם המחוייבות והרצון של השחקנים לתת כל מה שיש להם ולהיכנס לחדר הלבשה גמורים ומצד שני להיות גאים במה שעשו, זה מה שאנחנו מנסים להנחיל בהם כל הזמן ואני שמח שהיום הם עשו את זה". 

צפו בחגיגות הניצחון והעפלה לשמינית הגמר: (צילום- אורי אסרף, מ.ס אשדוד)

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו