מ.ס אשדוד במגמת שיפור עם ניצחון שני ברציפות, הפעם במסגרת גביע המדינה, אחרי שגברה 3-1 בחוץ על הפועל אשקלון 3-1 אחרי הארכה בסיבוב ח' של גביע המדינה.

אשדוד המשיכה את המגמה עם ניצחון נוסף בחוץ, ששוב הושג אחרי שהקבוצה נקלעה לפיגור מוקדם 1-0. אשדוד השוותה בזכות שער של בנצי מושל ולאחר מכן בתוך הארכה שהיא בעשרה שחקנים אחרי הרחקה טפשית של יצחק אספה הצעיר, מאוריציו הצליח להבקיע צמד ולשלוח את אשדוד לשלב הבא בגביע.

נכון שאשדוד ניצלה את הסגל החסר של אשקלון, אבל בעבר זה היה משחק שאשדוד מפסידה, הפםע יחד עם הניצחון על ק"ש בליגה נראה שיש מגמת שיפור באשדוד ובשני הקבוצה תפגוש את בני סכנין בליגה, אותה סכנין שהודחה הערב (ה') מול נס ציונה מליגה א'. 

אשדוד קיבלה משחק נהדר מהצעירים שלה, בן אל אדרי בהגנה ודין דוד בהתקפה ונראתה ללא ספק טובה הרבה יותר מהמשחקים האחרונים.

צילום: איציק בלניציקי, באדיבות אתר ONE

דקה 4: הזדמנות ראשונה, איבוד כדור של אשקלון במרכז המגרש הוביל להתקפה של אשדוד, גדי קינדה העביר לדין דוד שחדר לרחבה ומ-15 מטרים בעט לפינה הרחוקה, אולם נעצר אצל חדריאן.

דקה 9: אשדוד המשיכה לשלוט, דוד העביר מסירת רוחב מצוינת ומ-16 מטרים דן ביטון ניסה את כוחו בבעיטה חזקה למרכז השער, אבל שוב חדריאן היה ערני ועצר היטב את הכדור.

דקה 13: ההזדמנות הטובה ביותר עד כה, רודי חדד העביר כדור גובה היישר אל בנבנישתי שנגח באין מפריע משמונה מטרים למרכז השער, ג’רפי עם הצלה גדולה מנע את הראשון.

דקה 34: חדד לקח את האחריות עם בעיטה חופשית כ-22 מטרים מהשער מזווית מעט אלכסונית, אולם הבעיטה של הקשר לא הייתה מספיק חזקה ונקלטה אצל ג’רפי.

דקה 37, הפועל אשקלון עלתה ליתרון 0:1: שון מלכה העביר הרמה מדויקת מכדור קרן בצד שמאל של ההתקפה, עודד גביש עלה גבוה מעל הגנת האורחת ובנגיחה נהדרת נעצר רק ברשת.

צילום: איציק בלניציקי, באדיבות אתר ONE

דקה 52: החמצת ענק לאשדוד, טעות של גביש אפשרה לדוד לחטוף את הכדור ולהגיע למצב של אחד על אחד, אולם דוד ניסה לעבור את חדריאן במקום לבעוט לפינה ונעצר ברגל האחרון אצל שוער המארחת שהרחיק לקרן עם יציאה טובה.

דקה 54: הלחץ של אשדוד נמשך, דוד העביר מסירת עומק מדויקת לבנצי מושל שמ-11 מטרים בעט היישר אל גופו של שוער המארחת שרשם עוד עצירה מצוינת.

דקה 87, מ.ס אשדוד השוותה ל-1:1: שוויון דרמטי בניגוד למהלך המשחק, לאחר הנעת כדור מרשימה, אביב סולומון העביר מסירת רוחב מדויקת מצד שמאל ודוד המשיך בבעיטה שפגעה במושל וחדרה אל הרשת.

דקה 90, מ.ס אשדוד נותרה בעשרה שחקנים: יצחק אספה עם עבירה לא מחויבת ספג את הצהוב השני והותיר את קבוצתו בחיסרון מספרי.

צילום: איציק בלניציקי, באדיבות אתר ONE

הארכה 

דקה 95: גדי קינדה שחר בעיטה מ-18 מטרים לאחר פריצה סוחפת, אך הכדור שלו חלף מעט למשקוף השער של המארחת.

דקה 108: הרמה של שון מלכה מצאה את גביש בתוך הרחבה, הבלם כמעט והשלים צמד חלומי, אך נעצר אצל ג’רפי ברגע האחרון.

דקה 109: מושל לאחר פריצה מרשימה העביר רוחב לקינדה שבעט בנגיעה מדף הרחבה, אולם הכדור פגע בראלי ויצא לקרן.

צילום: איציק בלניציקי, באדיבות אתר ONE

דקה 115, מ.ס אשדוד עלתה ליתרון 1:2: כדור קרן צד שמאל של ההתקפה הגיע לדוד שהמשיך בנגיחה מקרוב, חדריאן הדף, אך מאוריסיו קורדיירו היה ערני וכבש מקרוב את השני של האורחת, למרות נחיתות מספרית.

דקה 120: שער! 3-1 לאשדוד. התקפה נהדרת של אשדוד, אחרי שדין דוד ודן ביטון בעטו לקורה, מאוריציו הצליח לגלגל מקרוב פנימה ולסגור את המשחק עם 3-1.

מ.ס אשדוד: יואב ג’רפי, טום בן זקן (אוהד רבינוביץ’, 88), בן אל אדרי, קרלו ברוצ’יץ’, יצחק אספה, דן ביטון, בלסינג אלקה (בנצי מושל, 46), סידני דה פראייטס (מאוריסיו קורדיירו, 57), גדי קינדה, אביב סולומון ודין דוד.

הפועל אשקלון: ליאור חדריאן, אייל משומר (אבי מלכה, 57), טל מכלוף, עודד גביש, שי חדד (עוז ראלי, 46), ירדן אבוחצירה, מילאן סמיליאניץ’, שון מלכה, רודי חדד, סער בנבנישתי (אוריאל פיניה, 80) ושרון גורמזנו.

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו