צילום: אורן אהרוני, YNET

יוסי בניון שחקנה של בית"ר ירושלים עשוי שלא להמשיך בקבוצה. מעמדו של בניון מאד לא יציב בקבוצה מהבירה ובשבועות האחרונים מדברים על אולי עזיבה של בניון שלא מרוצה ממעמדו ודקות המשחק שלו.

אחת הקבוצות שהוזכרה כמועמדת לקלוט את בניון כבר בקיץ, היא מכבי פ"ת שגם היום רוצה את השחקן. אלא שיכול להיות שבמ.ס אשדוד יהיה מי שצריך לחשוב על יוסי בניון כאופציה לחיזוק הקבוצה.

נראה שאם עסקה כזאת תקרה (והיא רחוקה מלקרות, לא נעשתה שום פנייה מצד גורם באשדוד), היא יכולה להיטיב עם שני הצדדים. גם אורך החוזה ועלותו לא אמורה להיות בעיה שנותרו עד תום העונה, ארבעה חודשים שעלות החוזה של בניון אמורה להיות בין 40-60 אלף דולר עד תום העונה.

בנוסף, הקשר של עמיר תורג'מן ויוסי בניון הוא קשר טוב מאד, תורג'מן היה מהגורמים שדחפו לזימונו לנבחרת ישראל כשהיה עוזר מאמן הנבחרת, גם הקשר בין תורג'מן לסוכנו של בניון, אבי נמני הוא קשר טוב.

מבחינה מקצועית, ברור שבניון יכול לתרום מאד לאשדוד, הוא יהיה שחקן מרכזי שיקבל את הבמה המרכזית להוביל קבוצה, שמנגד אשדוד משוועת לשחקן בסגנון שלו, קשר התקפי, בונה משחק עם מגמת משחק התקפית לכיוון השער וההתקפה.

בניון עצמו כרגע עדיין שחקן בית"ר ירושלים ועוד לא החליט על צעדיו, שברור שגם לבית"ר יש מה להגיד בנושא, שגם כפי שכתבנו בהתחלה מכבי פ"ת רוצה את השחקן. פנייה מאשדוד כאמור לא נעשתה ולא בטוח שתעשה.

האם זה יקרה? בתקופה כזאת ניתן ואפשר להשתעשע בכל מחשבה, גם כזאת שנראית מופרכת, מי יודע אולי בסוף זה עוד יקרה ותזכרו איפה קראתם על כך לראשונה ומי העלה את האופציה הזאת לשולחן בכלל.

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו