בוגרי המחזור הראשון עם המנחה צילום: 0drey

מחזור שני לתכנית העצמה ייחודית לאמנים אשדודיים יוצא לדרך! לאחר סיום המחזור הראשון של מיזם 'חיים מאמנות', שזכה לתגובות אוהדות, "מרחב יצירה אשדוד" פותח את המחזור השני להעצמת אמני אשדוד. עם תום המחזור הראשון התקיימו פגישות עם האמנים, והביקורת היו חיוביות מאוד. האמנים המשתתפים דיברו על חוויה שפותחת את התודעה ומעניקה כלים ליצירת שלבים בדרך בה כל אחד מהם יוכל לחיות ולהתפרנס מאמנותו.

את הפרויקט מובילים נעמי אדר הופמן, המשנה למנכ"ל החברה העירונית לתרבות הפנאי ומנהלת התרבות והאמנות יחד עם ימית שמעון- רכזת מיזם 'מרחב יצירה אשדוד' ושולי זיו-מנחת הסדנה שמגיעה מעולם התיאטרון וקידמה אמנים במשך שנים רבות, משלבת במהות שלה את ההיבטים היצירתיים. ביום שישי הקרוב, 5.1.2018 בשעה 10:00 בבוקר יתקיים מפגש חשיפה ראשוני בו שולי זיו, מחברת רב המכר "איך להתפרנס מאמנות", תספר על התכנית לצד אמנים בוגרי המחזור הראשון.

הסדנה, "חיים מאמנות", כשמה כן היא- מעודדת אמנים בתחום היצירתי, האישי התודעתי והעסקי. התוכנית ממזגת את כל ההיבטים ואם בעבר אמרו לאנשים שהם לא יכולים להתפרנס מאמנות, עם יצירתיות והכוונה נכונה זה אפשרי. ההשתתפות בסדנה היא חינמית ובסבסוד החברה העירונית לתרבות בעיר. בתמורה לסדנה האמנים המשתתפים בה יבחרו פרויקט אמנותי בו יתנדבו תוך כדי תרומה לקהילה. המפגשים מתקיימים בימי שישי, אחת לשבועיים בבית האמנים החדש ע"ש אריה קלנג כחלק מתפיסה שרואה באמנים ובכוחות היצירתיים בעיר חלק מאוד חשוב- בהווה ולעתיד של העיר. המיזם בשיתוף אגודת אמני אשדוד. 

עדכון: עקב מזג האוויר הסוער נדחה אירוע החשיפה של מיזם 'חיים מאמנות' ממחר, יום שישי,5.1 ליום שישי שאחריו,12.1  

 למידע: 08-9221883

 

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו