זה כבר הפך למסורת. בפעם השלישית מכבי אשדוד בחצי גמר גביע המדינה. אחרי ניצחון מוחץ וביתי ברבע הגמר 89-56 על הפועל אילת.

אשדוד חגגה בסיום את העליה ל-4 האחרונות של המפעל השני בחשיבותו. זה היה משחק קבוצתי נפלא מבחינת הבחורים בצהוב, בראשם סק הנרי, קמרון לונג ונמרוד לוי.

מאמן אשדוד, בראד גרינברג אמר לאחר המשחק: "לא היינו מספיק אגרסיביים בהגנה בתחילת המשחק, היריבה קלעה עלינו בקלות. בהמשך, העלינו את הקצב והתחלנו לעצור אותם, כשמנגד קלענו נקודות קלות".

על נמרוד לוי ונתנאל ארצי: "אני מעריך את השחקנים הצעירים האלו. הם אוהבים לשחק ואוהבים להתאמן. הם תמיד הראשונים שמגיעים לאימון. אני אוהב כדורסל בדיוק כמוהם ואני מרוצה מהם".

על קמרון לונג והנרי סק: "קמרון מדהים, אנחנו צריכים אותו ואת הנרי סק ביכולת שיא כל הזמן, חייבים כמה שיותר נקודות והגנה טובה משני הגארדים".

הסיכוי שיניפו את הגביע: "אני לא מסתכל יותר מדי קדימה על זכייה, יש עוד קבוצות נפלאות שמשחקות ומתחרות על שלושת המקומות האחרים בחצי הגמר. אני חושב שמחר הן יגידו ‘יש פה את שלושתנו ואת אשדוד’, אנחנו הקבוצה הרביעית בטיבה בחצי לדעתי".

צילום: ראדר ג'אברה, באדיבות אתר ONE

נמרוד לוי שהיה מצוין סיכם: "זה לא רק אני, זה כל הקבוצה. אפשר להסתכל על הלוח ולראות שכולם קלעו והיו במשחק ושמרו על האנרגיות. זה כיף שאנחנו משחקים ככה.

רבע ראשון לא עלינו עם האנרגיות כמו שהראנו ברבע השני ולאורך כל המשחק בסוף.  היו הרבה משחקים צמודים העונה שבסוף נפלנו בהם והיינו צריכים לקחת. אני מאמין שאנחנו כן נתקדם בליגה".

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו