שלום תשובה, המפיק והמנהל האמנותי של סדרת המופעים 'מוזיקה בקלנג' ומוזיקאי שמח על המוכחות המעודדת של הקהל המקומי בסדרות המופעים, שנערכו עד עתה, "יש בהחלט קהל למופעים אקוסטיים הנערכים באווירה אינטימית וחושפים את הקהל המקומי ליוצרים שעד עתה לא הופיעו בעיר."                                                                                         
ואכן, לאביב בכר ולהדס קליינמן הייתה זו לפעם הראשונה להופיע בעיר אשדוד. הצמד שמח על ההזדמנות  להופיע בבית אריה קלנג - למקום שונה ואחר מכל המקומות האחרים בהם הסתובבו מאז הפריצה הגדולה שלהם לפני כשלוש שנים עם האלבום "מעט פשטות".  רק לפני כחודש אלבומם השני של הזוג המקסים- במציאות ועל הבמה, "פעם אחת" יצא לאור וכבר זוכה לאהדה ופרגון. יש לזוג יכולת נדירה וחיבור אמתי שמצליח לרגש כל צופה ומאזין.                           צילום: פוש אפ גירלס            
בהופעה החדשה שחוגגת את האלבום שילבו השניים את השירים האהובים מתוך אלבום הבכורה: "את מים", "בימים שיעברו עלינו", "סירת מפרש" ועוד, יחד עם ביצועים לשירים מתוך האלבום החדש. באופן לא מפתיע, ואולי אפילו צפוי- גם באלבום החדש, המפגש בין הגיטרה והצ'לו מוביל את השירים, מפגש שהטביע את חותמת ההיכר המזוהה עם הצמד ושוזר את הדרך המוסיקלית שלהם אל לבבות מאות אלפי מאזינים.

בכר וקליינמן עשויים מהחומר הכי ידידותי שיכול להיות לרדיו הישראלי הממסדי. מדובר בשירים שקטים, רגועים ובעברית ברורה, והם עוסקים בנושאים אוניברסליים שפונים לכל גיל ויכולים ממש לגשר בין דורות ברכות ובהגשה הייחודית שלהם.
צילום: פוש אפ גירלס
בכר סיפר במופע, כי אחד משיריהם שהפכו ללהיט גדול כשיר אהבה, השיר "סירת מפרש" היה השיר הראשון שנכתב בכלל על מישהי אחרת והוא עצמו לא היה בטוח אם הוא טוב בכלל... לימים זה הפך לשיר שפרסם אותם כצמד מוזיקלי וקליינמן הוסיפה בקריצה שהיא לא מאמינה שהוא כתב את השיר על אחרת.
צילום: פוש אפ גירלס
וכך, בחינניות שיא ביצעו את שיריהם, תוך שהם שומרים על קשר עין כל העת, מלבד הזמן בו הם מרוכזים בשירה ובנגינה ועצמו עיניים וסחפו אל מול אורות הנמל את הצופים כאילו היו על סירת מפרש עצמם, אל הים והרוח המלטפת.                                                                                                                                                                                    בקרוב תחל סדרת מופעים חדשה ב"מוזיקה בקלנג"- לכל העדכונים וההופעות כנסו לעמוד הפייסבוק "בית אריה קלנג" או התקשרו:08-9221883

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו