קניון עופר לב  העודפים אשדוד, מקבוצת קניוני עופר, מציע במהלך חודש ינואר, מגוון רחב של הצגות ופעילויות לילדים ולכל המשפחה. בנוסף, יערכו סדנאות לילדים מחומרים ממוחזרים.

הפעילויות יתקיימו פעם בשבוע, מידי יום שני, בשעה 17:30 במתחם זברה בקומה הראשונה.

לוח הפעילויות:

1.1.18 יום שני 17:30 - סדנת יצירה ינשוף

סדנת יצירה בהנחיית גניה גרוזמרק , אומרים שינשוף הוא הציפור החכמה ביותר בטבע. כל כך חכמה, שהיא החליטה לבקר בסדנת היצירה שלנו: בואו לעשות כייף עם כל המשפחה בשעת יצירה וצרו ינשוף משילוב מפתיע בין דיסק לבדים ממוחזרים.

ינשוף מחומרים ממוחזרים

8.1.18- יום שני  -   17.30 - הצגה- המטריה הגדולה של אבא

בחוץ הגשם דופק בחלון וטל הקטן שמאוד אוהב ללכת לגן לוקח את המטריה של אבא ויוצא... את מי הוא יפגוש? את אילנה שאוכלת בננה? את בתיה שפוחדת מהאמבטיה? ועוד ועוד... כולם מסתתרים תחת מטריה ומגיעים לגן בשמחה.

המטריה הגדולה של אבא. צילום: גבעתי הפקות

15.1.18– יום שני 17:30 - סדנת יצירה צב 

סדנת יצירה בהנחיית גניה גרוזמרק , עם בוא הגשם הצב חושש לצאת מביתו החמים אך אט אט הגיע אלינו - בואו לעשות כיף עם כל המשפחה בשעת יצירה וצרו צב משלכם מחומרים ממוחזרים.  

 22.1.18- יום שני  17.30 - הצגה העץ הנדיב

הצגה תאטרלית וחוויתית לילדים. כל הסיפור ממחזר בדרך מרתקת ובפעילות משותפת יחד עם הילדים סיפורו של ילד חביב ועץ כה נדיב, המלמד שחברים אחד למען השני את הכל מסוגלים להקריב. ההצגה ייחודית הכוללת אביזרים ובובות עובדת יד.

העץ הנדיב. צילום: גבעתי הפקות

29.1.2018– יום שני 17:30 - סדנת יצירה ארנב

סדנת יצירה בהנחיית גניה גרוזמרק , הארנב הקופצני קפץ לביקור אצלנו בקניון – בואו לעשות כיף עם כל המשפחה בשעת יצירה וצרו ארנב קופצני משלכם מחומרים ממוחזרים.

סדנת ארנב מחומרים ממוחזרים

 

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו