קבוצות הכדורסל של העיר ישחקו הערב (ב') אחת אחרי השנייה בערב הכדורסל של העיר. הצגה כפולה כבר מזמן לא הייתה לנו בעיר בטח בכדורסל. 

זה יתחיל עם הנשים שבשעה 18:00 יארחו את בנות הרצליה בתקווה לצאת לדרך חדשה אחרי ההפסד המפתיע מול בני יהודה מהתחתית בשבוע שעבר.

באשדוד מבינים שהפסד נוסף מול בנות הרצליה בטח בבית (שוב) יכול לגרום ללא מעט שינויים גם בסגל השחקניות וגם על הקווים.

באשדוד בטוחים שהמעידות האחרונות והיכולת עד כה בסיבוב הראשון זו תופעה חולפת שתיגמר והקבוצה תתחבר, הערב (ב', 18:00, הקריה) מול בנות הרצליה יש אפשרות להתחיל לעשות צעד ראשון בעניין.

צילום: מגד גוזני, מנהלת ליגת העל נשים

לאחר המשחק של הנשים תעלה קבוצת הגברים למשחק מסקרן מול הפועל ת"א. אשדוד מגיעה אחרי ארבעה הפסדים רצופים בליגה והפסד חמישי לא בא בחשבון. 

האדומים יגיעו עם קלה רב ורוח גבית שגם הם מבינים שניצחון על אשדוד הוא חובה אם הם רוצים להתברג בצמרת.

הפועל תל אביב ניצחה את אשדוד בעשרה מתוך 14 מפגשים בין הקבוצות בליגת העל ובחמישה מתוך שבעת המשחקים שנערכו בהיכל הקריה. בעונה שעברה ניצחו האדומים באשדוד 68:85.

באשדוד יודעים שאם לא ידעו להתחיל לצבור ניצחונות בשבועות הקרובים, הם צפויים להיות חלק ממאבקי ההשרדות בליגה עד מחזורי הסיום.

במועדון מקווים כי גיל אמיתי ונתנאל ארצי, שערכו את הבכורה שלהם במועדון בשבוע שעבר בנהריה, יהיו יותר אפקטיביים ומשמעותיים במשחק נגד הפועל תל אביב.

צילום: איציק בלניציקי, באדיבות אתר ONE

בצד האדום, נחושים לייצר מומנטום ולעשות צעד לכיוון החלק העליון של הטבלה. הקבוצה של דני פרנקו שחררה את ג'ף אלן, אחרי תקופה ארוכה במהלכה הצעד היה באוויר, והוא קיבל תוקף לאחר שמאט האוורד שב לאימונים מלאים ויערוך את משחק הליגה השני המלא שלו בלבד בקבוצה נגד אשדוד. 

אשדוד מגיעב במאזן של 6-2 לחובתה והפועל ת"א במאזן של 4-4. אשדוד מגיעה למשחק שהיא במקום האחרון וזאת לאחר הניצחון של נס ציונה על נהרים ביום שישי האחרון שהוריד את אשדוד למקום האחרון. 

באשדוד מגיעים למשחק אחרי הפסד מרגיז לנהריה בחוץ במחזור שעבר 81-76 ובקבוצה אמנם לא מדברים בגלוי, אך יש ביקורת והרבה חוסר שביעות רצון מיכולת הקבוצה ותפקדו השחקנים והצוות המקצועי. 

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו