ההפסד אמש (ה') לבני יהודה החלשה מהתחתית גרם להרבה חוסר שביעות רצון בקרב אנשי אשדוד. ההפסד לבני יהודה היה השלישי של הקבוצה העונה.

הקבוצה סיימה אתמול את הסיבוב הראשון ואין ספק שמדובר באחד הסיבובים החלשים של הקבוצה בליגה בשנים האחרונות.

בעקבות ההפסד והיכולת של הקבוצה, מעמדו של המאמן עדן ענבר עלה על הפרק. כבר לפני כמה שבועות אחרי ההפסד לרמלה דיברו באשדוד שאין שביעות רצון מהיכולת של הקבוצה ושמו של ענבר עלה בשיחות.

ענבר יש לציין הגיע כבר בקיץ אחרי שלא היה בטוח אם הוא ממשיך או לא בשל הרצון שלו להתמקד בעבדותו כעו"ד וכן ברצון שלו אולי להתרענן אחרי כמה שנים כמאמן אשדוד.

בינתיים ענבר שמוערך מאד גם באשדוד וגם בכדורסל הנשים נשאר בקבוצה, בעיקר בשל היחסים בין הצדדים וההערכה המשותפת, אלא שברור לכולם שאם היכולת תמשיך ענבר לא יהיה חסין.

צילום: ארכיון

"יש לנו סגל שחקניות וקבוצה שבוודאי אמורה להיראות אחרת", אמרו באשדוד. "עזוב את המיקום בטבלה ואת ההפסדים, תראה למי הפסדנו ובאיזו יכולת", אומרים באשדוד.

יהיה מעניין לראות איך ענבר ואשדוד יתמודדו עם המיני משבר שפקד את הקבוצה ולא מן הנמנע שנראה שינויים גם בסגל השחקניות כפי שאשדוד נוהגת לעשות מידי עונה.

ולגבי הסגל, באשדוד מנסים להאיץ את חזרתו של שי דורון לקבוצה. דורון שנמצאת בחופשה ומטיילת בעולם הייתה אמורה לחזור אם בכלל באזור חודשים ינואר- פברואר, באשדוד ינסו לבדוק איתה אופציה לחזרה מהירה יותר אם בכלל.

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו