עם פתיחת המופע, שלומי שבן התיישב אל מול פסנתר הכנף השחור, כמה שניות אחריו הגיחה חוה ונעמדה את מול סטנד המיקרופון ומשם... לא היה צורך בשום אפקט מיוחד או דרמה מיותרת כדי לכבוש את הקהל- בפשטות מורכבת, בשירה סיפורית ונגינה תשוקתית ורגישה הצליחו השניים להעביר מופע שלם וקסום.
צילום: שלומי פינטו
אל תטעו ולו לרגע אחד- להחזיק מופע בצמד זוהי אינה משימה פשוטה כלל וכלל. צריך להיות פרפורמרים מדויקים, לדעת בדיוק מה לעשות או להגיד כדי לשמור על הגחלת עם הקהל והשניים- אלברשטיין ושבן מצליחים לעשות זאת ובגדול עם דינמיקה משעשעת, דיוק מפעים והרמוניה אלוהית.

"הערב הזה אנחנו מארחים בשירים הרבה אורחים ודמויות", אמרה חוה והוסיפה כי היא אוהבת לעיין במחזות ולקרוא בעיקר את הוראות הבימוי. גם בהגדרות מילוניות נותן למצוא שירה כמו למשל בהגדרה של חיפושית.
צילום אסף אנטמן
החיבור בין שבן לאלברשטיין קרה לפני כשלוש שנים עם צאת הדואט "תרגיל בהתעוררות" שכבש את כל תחנות הרדיו. אלברשטיין התוודתה כי לא תכננה לעשות מופע חדש אולם שבן לא הרפה וכבר אז בשיתוף הפעולה אמר לה כי הוא רוצה לחזור להיות פסנתרן.

אלברשטיין ביצעה את שיריה היפים והקלאסיים כמו: "אדבר איתך", "לונדון", "את חירותי" ועוד... ואחרי ההדרן שרה יחד עם שבן את שירם המשותף.

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו