עידן חדש במ.ס אשדוד. אחרי שבוע ללא מאמן ראשי על הקווים ואחרי שראובן עטר וגם רן בן שמעון כבר עמדו העונה על הקווים באשדוד, הגיע המאמן השלישי של הקבוצה, עמיר תורג'מן שמונה היום למאמן הקבוצה בחוזה לשנתיים וחצי.

תורג'מן קיבל כל מה שרצה, הבאת עוזרות ארז בלפר, צירוף יועץ מנטלי בשם ערן וייסברג שילווה את הקבוצה בזמן הקרוב לפחות וכן ביטול כל ימי החופש שהיו אמורים להיות במהלך החג, קרי: עד שבת הקבוצה תתאמן בכל יום בימים הקרובים, ממש מסכנים.

תורג'מן הגיע לאימון הבכורה שלו בצהריים שהוא עוטה חולצה לבנה ומיעט לדבר עם התקשורת ורק אמר: "זה לא הזמן לדבר, זה הזמן לעבוד".

תורג'מן וקינדה (צילום: איציק בלינצקי, באדיבות אתר ONE)

תורג'מן מבין שיש לו לא מעט עבודה והרבה מאד דברים לחשוב עליהם ולשנות. עם השחקנים לעומת זאת תורג'מן דיבר והרבה, אסיפה יחסית ארוכה על הדשא ועוד כמה שיחות אישיות עם שחקנים על הדשא, בינהם גדי קינדה ומאוריציו.

תורג'מן שגדל באשדוד ושיחק בשורותיה לפני ואחרי האיחוד במשך 6 עונות לא רצופות, בהן כבש 78 שערים ב-168 הופעות. את העונה הוא פתח בבית"ר ת"א/רמלה, שמינתה את זיו אריה כמחליפו.

"אנחנו מודים לעמיר על שנתיים נפלאות של עבודה משותפת ומאחלים לו הצלחה גדולה בהמשך מסעו לכיבוש פסגות הכדורגל", נמסר מקבוצתו הקודמת של תורג'מן.

תורג'מן מגיע לאשדוד כשהיא שקועה במקום האחרון עם נקודה בודדת בתום שישה מחזורים והפרש שערים של 10-, כמו להפועל רעננה. משחק הבכורה של תורג'מן כמאמן אשדוד יהיה בשבת מול הפועל אשקלון.

צילום: איציק בלניציקי, באדיבות אתר ONE

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו