מכבי אשדוד/באר טוביה מחתימה זר שני ומתחילה לגבש את הסגל שלה לקראת העונה הקרובה. המאמן בראד גרינברג החתים את קמרון לונג שסיים את העונה במכבי ראשל"צ והוא מצטרף להנרי סק שכבר חתם ואדם אריאל שנשאר בקבוצה בתור הישראלי הבכיר של הקבוצה.

לונג (28, 1.93) הגיע לראשון לציון במרץ האחרון, והספיק להעמיד במדיה ממוצעים של 12.3 נקודות, 4.5 ריבאונדים ו-3.2 אסיסטים למשחק.

הוא בוגר אוניברסיטת ג'ורג' מייסון שהחל את הקריירה המקצוענית שלו באירופה בשנת 2011 בשאולאיי הליטאית ולאחר מכן עבר בלה מאן הצרפתית, אולם הגרמנית ו-וירצבורג הגרמנית. את העונה שעברה החל בסטיאווה בוקרשט, ורשם במדיה 15.2 נקודות, 5.5 אסיסטים ו-4 ריבאונדים למשחק ביורופקאפ. 

צילום: מכבי אשדוד/באר טוביה

לונג עמד בשנה שעברה על ממוצע של מעל 12 נקודות למשחק עם יותר מ-50% קליעה מ-2 נק׳ ומעל 40% מטווח ה-3. מטווח העונשין עמד לונג על כמעט 80% קליעה.

עבור אשדוד מדור בהחתמה טובה ובשחקן שיכול מאד לתרום לקבוצה, הצוות המקצועי ברשות בראד גרינברג ודני גוט עובדים על גיבוש הסגל מתוך מטרה להעמיד קבוצה ראויה.

בנוסף, הוגשה הצעה לפט קלאת'ס שכבר שיחק תחת בראד גרינברג בחיפה ואם הוא יגיע מדובר בהחתמה איכותית ביותר עבור הקבוצה. בגזרת הישראלים נמרוד טישמן עשוי להמשיך והצעות הוגשו גם לאלכס צוברוביץ' ונאור שרון שכבר שיחק באשדוד ואם יגיע הקיץ יזכה למעמד משודרג באשדוד.

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו