ערן מלכין חתם לעונה נוספת בעירוני אשדוד. היום (ב') זה הפך לרשמי אחרי שמלכין חתם על החוזה. הקשר שהגיע במהלך העונה הקודמת מהפועל הרצליה והרשים עם שישה שערים, ימשיך לעונה נוספת בקבוצה הצהובה מליגה ב'. 

מלכין שהגיע חודשים ספורים אחרי פתיחת העונה הקודמת מהפועל הרצליה, היה מהבולטים בקבוצה מליגה ב׳ עם שישה כיבושים, שעזרו לסחוב את האשדודים כל הדרך עד הפלייאוף.

ערן מלכין מצטרף לברוך דגו, שהגיע לסגור מעגל בקבוצת נעוריו. כמו כן לרועי סבג, גל אנגלשטיין, אסמלש טקלה ושהב פשאי. בקבוצה עדיין מחפשים בלם וחלוץ לקראת תחילת העונה.

ערן מלכין בתגובה לחתימה: "יש באשדוד קהל משוגע במובן החיובי, שמביא שחקנים טובים למועדון דוגמת ברוך דגו. אפשרי לעלות ליגה השנה". 

הקשר בן ה-24 בעל עבר בליגה הלאומית סיפר על פערי הרמות בין הליגה השנייה לליגה ב': "אין ספק שיש הבדל בקצב המשחק ובמגרשים, אבל הרמה בליגה ב' בהחלט גבוהה יותר ממה שחושבים.
צילום: עירוני אשדוד
יש פה שחקנים מוכשרים מאוד, שלא צלחו את הליגות הגבוהות עקב פציעות ואילוצים נוספים, וגם קהלים טובים שמשרים אווירה מעולה במשחקים".

מלכין במסר לאוהדים לקראת העונה שבפתח: "תהיו סבלניים, הגיעו בהמוניכם ואנחנו השחקנים ניתן הכל בשבילכם".
בקבוצה כאמור מחפשים בלם וחלוץ בכדי לסגור את הסגל באופן סופי, אחד הבלמים ששמו עלה הוא יאיר אזולאי המקומי אך הסיכוי שיגיע לקבוצה נראה כרגע נמוך. 
בנוסף, בעירוני אשדוד לא נשארו חייבים ו"החזירו" לאדומים על סרטון הצגתו של אריאל טרבלסי ו"החזירו" בסרטון משלהם בהצגתו של ערן מלכין.
צפו בסרטון הצגתו של מלכין בעירוני אשדוד:
מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו