מכבי בנות אשדוד בכדורסל נמצאת בעתיד מעט מעורפל. מצב לא מוכר בקבוצה בשנים האחרונות. שחקניות חתומות עדיין אין וגם צוות מקצועי לא חתם.

הסיבה: אי בהירות לגבי התקציב בעונה הקרובה. העירייה כנראה תיתן כמו בכל שנה תקציב לקבוצה, אבל לא ברור באיזה סדר גודל ומה תהיה יתרת התקציב.

בינתיים, הקבוצהת מתחילה לאבד נכסים, נעמה שפיר ונועה גנור חתמו בסופ"ש בקבוצה החדשה של אליצור רמלה שכנראה תתמודד יחד עם אשדוד ורמת חן על התארים בליגה.

גם מעמדו של עדן ענבר לא ברור שכן המאמן ביקש שהות למחשבה בשל העובדה שעיסוקו כעורך דין מתנגש עם הקריירה הספורטיבית, יחד עם הנסיעות והעובדה שענבר רוצה להקדיש את התקופה הקרובה יותר לתחום המשפט.

צילום: מנהלת ליגת העל בכדורסל נשים

כמו כן, גם סגל השחקניות לא ידוע, שגם קטיה לויצקי קורצת לכיוון של רמלה, שכזכור גם שי דוורון לא תהיה העונה באשדוד בשל הרצון שלה לקחת שנת חופש.

"אין ספק שזה קיץ שונה ממה שהורגלנו בעבר", אומרים באשדוד. "בדרך כלל בשלב הזה כבר היינו מתחילים להוציא לפועל תוכניות ובטח שיודעים מה קורה איתנו תקציבית, אבל אין לנו ספק שאף אחד לא ייתן לקבוצה ליפול ותהיה קבוצה חזקה וטובה", אומרים באשדוד, שבינתיים היא סוג של קבוצה בהמתנה. 

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו