משמר המפרץ (ארה"ב, 2016)

עיבוד עכשווי ומלא הומור, פאן ואקשן לסדרת הטלוויזיה המצליחה משנות ה-90, העוקב אחר צוות המצילים הכי פוטוגניים בחוף המערבי, בראשם מיץ' ביוקנן מציל מנוסה ומסור, "השריף" של  חוף אמרלד ביי, פלורידה. אל צוות ההצלה הוותיק מצטרף בעל כורחו, מאט ברודי, שחיין אולימפי מפורסם ומתנשא שבטוח שהוא מתנת האנושות לעולם , ובינו לבין הצוות מתחיל להתפתח עימות.  

מיץ' אינו מוכן לקבל אותו לצוות ההצלה עד אשר יעבור את מבחני הקבלה הנערכים למצילים החדשים, אך כאשר עומדת בפניהם משימה המאיימת על עתידו של המפרץ , השניים חייבים לשים בצד את חילוקי הדעות, ולעבוד יחד עם הצוות כדי לשמור על החוף.

בימוי: סת' גורדון. שחקנים: דווין (דה רוק) ג'ונסון , זאק אפרון, אלכסנדרה דדריו, פריאנקה צ'ופרה. בתפקידי אורח מיוחדים: פמלה אנדרסון ודיוויד האסלהוף.

הצלף (ארה"ב, 2017)

שנת 2007, סוף מלחמת עיראק. בשטח הפקר, בלב מדבר, שני חיילים אמריקאים מוצאים עצמם תחת הכוונת הקטלנית של צלף עיראקי, כאשר כל מה שמפריד ביניהם הוא קיר אבנים מתפורר. הלחימה הופכת במהרה מלוחמה צבאית פיזית של דיוק ופגיעה באויב לקרב פסיכולוגי של עורמה, כוח רצון והישרדות. 

בימוי: דאג לימן. שחקנים: אהרון טיילור ג'ונסון, ג'ון סנה.

קולוסאל (ארה"ב, 2016)

לגלוריה אין ברירה, היא חייבת לעזוב את ניו-יורק ולחזור לעיר הולדתה. החבר שלה איתו חלקה דירה אופנתית בניו-יורק זורק אותה מהדירה ובאותו היום היא גם נזרקת מעבודתה. כשהיא מגיעה לעיר הולדתה, היא פוגשת את אוסקר, חבר ילדות שמציע לה עבודה בבר השכונתי ונוצר ביניהם קליק מיידי.

כאשר דיווחי החדשות מספרים על ייצור ענק שהורס את סיאול עיר הבירה של קוריאה, גלוריה מופתעת לגלות כי יש קשר בינה לבין הייצור. כשהאירועים מתחילים לצאת מכלל שליטה, גלוריה חייבת לברר מדוע חייה חסרי החשיבות יכולים להציל את גורל העולם.

בימוי ותסריט: נאצ'ו ויגלונדו. שחקנים: אן האת'וויי, ג'ייסון, אוסטין סטוול, טים בלייק נלסון, דן סטיבנס.

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו