צילום: ביה"ס מפתן

פולו קיאק" הינו אחד מענפי כדור המים התחרותיים, המשלב בתוכו אלמנטים מענפי ספורט שונים: כדורגל, כדורסל וחתירה בקיאק, משוחק בין שתי קבוצות של חמישה שחקנים, בכל קבוצה. מטרת המשחק היא להכניס את הכדור לשערה של הקבוצה היריבה כאשר הקבוצה שהבקיעה את מירב הגולים היא המנצחת.

לאחר התארגנות ושיחת פתיחה נכנסים הנערים בזה אחר זה לאגם כשהם מצוידים עם ציוד ייעודי ובטיחותי לפעילות זו וכמובן עם קיאקים.

מתמקמים במגרש ובשריקה של המדריך מתחילים במשחק שעושה להם טוב מחוץ לשגרת הפעילות השבועית שלהם, כאן לומדים הנערים על אורח חיים בריא, מיומנות לעבודה קבוצתית והשגת יעדים, פיתוח אחריות, התמדה ורצינות בפעילות הם חלק ממחויבות אישית.

מדובר בפעילות אתגרית וחברתית שמושכת מאוד את הנערים והנערות, ענף ספורט זה מתפתח מאוד בשנים האחרונות ואנו רוצים שהנערים שלנו יהיו חלק מהתפתחות זאת.

פעילות זו יצאה לדרך הרבה בזכות הגב' מירב אבירם מנהלת מחלקת צעירים ברווחה ומנהל ביה"ס מפתן מר בני ביטון שראו הזדמנות לפעילות קבוצתית ומגבשת לנערי בית הספר.

כיום לאחר כ מס חודשים ניתן לראות את השתלבותם של הנערים בפעילות זו וחלקם בוחרים לבוא בימי שישי בזמנם הפנוי לאימון מתקדם לצד נבחרות הבוגרים וזאת כצופר שניתן להם ע"י רכז תכנית מית"ר מר אייל פוקס שמכיר את הפעילות כשחקן בנבחרת הפולו קיאק של עיריית אשדוד וכאדם שדחף את הרעיון בנחישות ואהבה.

צילום: ביה"ס מפתן

אחת המטרות ששמה לה העמותה היא לקדם שיתופי פעולה עם מוסדות חינוך מהעיר והסביבה וגורמים עירוניים, וליצור ליגת "פולו קיאק" בין המוסדות השונים בעיר ובין היתר, לפתח תכנית ייחודית למניעת אלימות ולאורח חיים בריא.

פעילות הפולו קיאק באשדוד מתקיימת במהלך כל עונות השנה, גם בימי חורף סוערים, הפעילות כוללת אימונים שבועיים אישיים לקבוצות השונות ואימונים משותפים לכל הקבוצות יחדיו.

יו"ר העמותה ויצמן מוריס מזמין אתכם מנהלי תחומי נוער, רכזי נוער ומתנסים להיות חלק מקידום הספורט עם בני הנוער וליצור מסגרת מעניינת,מאתגרת ושונה ממה שהכרתם עד היום.

לפרטים: יו"ר העמותה ויצמן מוריס- נייד: 0522429508

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו