למכבי אשדוד/באר טוביה יהיה בעונה הבאה מאמן חדש על הקווים. מאיר טפירו לא יאמן את הקבוצה בעונה הקרובה והפעם זה סופי, אחרי שנעשו כל מיני ניסיונות למצוא את הפתרון בין הצדדים.

למרות חידוש המגעים בין הצדדים וניסיונות לחדש ההסכם, מאיר טפירו הודיע היום (א') למכבי אשדוד/באר טוביה כי הוא מוותר על ההצעה ולא ישוב לאמן את הקבוצה בעונה הקרובה. 

במכבי אשדוד/באר טוביה חיכו עד יום חמישי לתשובתו של מאיר טפירו, מאמן הקבוצה בעונה האחרונה שזכה להצעה חדשה כדי להמשיך במועדון. לאחר מכן האריכו את מועד קבלת התשובה עד ליום ראשון - והיום התקבלה התשובה השלילית מטפירו.

חן בוקר

למעשה טפירו לא קיבל את ההצעה לפיה יקוצצו לו כ-30 אחוזים משכרו, כאשר את השלמת השכר יקבל מהפועל באר טוביה, המשחקת בליגה א' ובשורותיה אמור היה לשחק.

מצד שני ההנהלה לא קיבלה את הצעת טפירו להביא ספונסר משלו, חברת האוטובוסים "אפיקים", שתממן את שכרו. "אנחנו מאחלים לטפירו בהצלחה, העונה הוא לא יאמן באשדוד", מסרו מהקבוצה.

בימים האחרונים היה נדמה כי טפירו עשוי להסכים להצעה ולהישאר בקבוצה מה שלא קרה לבסוף. עכשיו באשדוד יחפשו מאמן חדש שהאופציות הם יונתן אלון עוזר המאמן בעונה האחרונה, רמי הדר, שרון אברהמי ואלעד חסין. 

 
מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו