חגיגת קרקס בשכונותמופע קרקס מרהיב ומסובסד לכל המשפחה בהשתתפות אקרובטים, ג'אגלרים,נערות גומי ועוד.

צילום: יח"צ

גם השנה לאפשר לתושבי העיר לבלות את חג החנוכה במחירים עממיים השווים לכל כיס נוכח  העול הכלכלי הכבד על משפחות בישראל וכך עיריית אשדוד , המשרד לפיתוח הפריפריה הנגב והגליל והחברה העירונית לתרבות הפנאי יזמו סדרת מופעי קרקס בעלות השווה לכל נפש -10 ₪ בלבד לכרטיס כך שגם ההוצאה לכל המשפחה תעמוד על כמה עשרות שקלים בודדים. רגישותו החברתית של דר' יחיאל לסרי, ראש עיריית אשדוד והנחייתו מאפשרים לכל הילדים  באמצעות מיזמים מקומיים השתתפות בפעילויות תרבות ופנאי. כל זאת בתמיכתו  של בוריס גיטרמן, סגן ראש העיר ויו"ר דירקטוריון החברה העירונית לתרבות הפנאי. 

בסדרת המופעים למען הקהילה בהשתתפות אומני קרקס דורטו מאשדוד קטעי קרקס מהטובים והמקצועיים ביותר: חגיגה של  שמחה וחיוכים לצד אקרובטים אמיצים, תפאורה צבעונית, תלבושות מפוארות, תאורה מרהיבה  ומוזיקה מרגשת-כל אלה , יכניסו את הצופים לאווירה קסומה.

יצוין , כי רק לאחרונה הסתיים הפסטיבל הבינלאומי - ה-2 לקרקס באשדוד -הפקה מרשימה ורמה אמנותית ומקצועית גבוהה בפסטיבל הייחודי בארץ בהשתתפות למעלה מ-89  אמני קרקס ואלפי צופים, שהופק ע"י עיריית אשדוד והחברה העירונית לתרבות הפנאי . העיר אשדוד , ללא כל צל של ספק , מובילה בארץ את תחום אמנות הקרקס.


סלבה נוסינסקי
 מנהלו  של קרקס דורטו מאשדוד, מי שהיה שותף מקצועי מלא להפקת האירוע הבינלאומי  ומי שחניכיו השתתפו בו בפועל  שמח על ההזדמנות הנוספת  העומדת בפני חניכיו להופיע במספר רב של הופעות בפני קהל מקומי- מדובר בבשורה של ממש המאפשרת  עידוד יוצרים מקומיים וכך יוצא נשכר גם קהל הנחשף לבילוי פנאי איכותי במחיר שהוא הרבה יותר מסביר.                                                                                                                                                                                         
'חגיגת קרקס-חנוכה בשכונות ',ימים שני ,שלישי וחמישי,26,27,29 בדצמבר 2016 ,בשעות 10:00,12:30,14:30. אולם ספורט, רח' חטיבת הנגב,45, אשדוד. מחיר כרטיס:10 ₪ בלבד. להזמנות :08-8648585

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה