הסיכוי הפוטוגני של המתמודדים לראשות העירלא התמונה קובעת אלא המצולם - אורי קריספין, האיש והעדשה, בוחן את תמונות הקמפיינים של המתמודדים לראשות העיר

צילום יחצאני לא כתב פוליטי ולא חדשותי תנו לי בנות בבקיני, גברים בחוטיני ואיזה פאנץ' קראנצ'י ואני רק עושה מזה מטעמים. אני צלם שהפך עם השנים לכתב רכילות "לייט" למה לייט"? תראו לי כתב גבר היום שיכול לפתוח על מישהו בפנים ולחזור הביתה בשלום. יש לי סודות מהברנז'ה שאותם אקח לקבר. שואלים אותי קריספין תגדיר רכילות? ואני תמיד עונה "לקחת אייטם רלוונטי ולהפוך אותו לפיקנטי" עם כל התבלון הקריספי המתבקש. כצלם, לא יכולתי שלא להתייחס לתמונות הקמפיין של המתמודדים לראשות העיר הראיס הנוכחי ד"ר יחיאל לסרי, עו"ד אלי לחמני, סניה כצלנסון והלן גלבר.

ראשית אני נגד פוטושופ קיצוני ולשדר משהו שהוא לא אמיתי במערכת בחירות כל כך גורלית. הייתי מעדיף תמונות מהשטח יותר מאשר תמונות מרוטשות. להשיר מבט אל מול הצלמה משדר כנות, תמונה של "תסתכלו לי בעיניים" מזמינה יותר מאשר תמונה צדדית.

הייתי משנה בדחיפות את התמונה של לסרי ועדיין לא מאוחר לתמונה פרונטלית. לא מזמן צילמתי את הראיס לכתבת חג, הלוקיישן הראשון שבחרתי לצלם את יחיאל הייתה בשכונה ברובע ב', מהשכונות לקומה החמישית בביניין העירייה.

יחיאל לסרי-צילום יחצ

שמעון כצלנסון בחר את כיכר המפרשיות כרקע לתמונת הבחירות שלו. הייתי מצלם אותו דווקא בים. הים כאן לפני כיכר המפרשיות ואין מקום יותר סמלי מאחד שרוצה להגיע לקומה החמישית ולהצטלם שם.

שמעון כצלנסון-צילום יחצ

הלן גלבר מציגה כוח, עצמאות ורגישות. המילה גברתי מביעה מעמד. עם ספרים ברקע ומנורת שבעת הקנים ברקע, מישהו אמר פה חוק הלאום?

הלן גלבר- צילום יחצ

אחרון ברשימה הוא אלי לחמני. כמו הלן ושמעון הוא בחר להצטלם עם מבט בגובה העיניים לבוחר. רקע לבן מבליט את המועמד נטו ולא משהו אחר מסביב וזה די מזכיר לי תמונת פספורט נקיה וחלקה שנהפכה לצילום הפורמלי והרשמי שלי.

אלי לחמני

הבחירות ב-30.10 אומרים שהולך להיות קרב צמוד מהבחירות הקודמות. בסופו של דבר למילה פוטוגני יש משמעות - מי מצטלם הכי טוב ולמי יש את הצד הכי נכון לתמונה מושלמת ומוצלחת. ובבחירות כמו בכל מסע בחירות לא התמונה קובעת אלא המצולם.

$(function(){})
 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה