מהמשכן לאמנויות הבמה באשדוד לחברת 'פורד' העולמיתבמהלך ישיבה של חברי דירקטוריון המשכן לאמנויות הבמה באשדוד שהתקיימה בחדר הישיבות בעיריית אשדוד במעמד ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי, נפרדו באהבה גדולה, התרגשות ופרגון מסמנכ"ל הכספים של המשכן, מר אלי דנינו שקיבל הצעה שלא ניתן לסרב לה

ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי דיבר על דנינו והביע צער על עזיבתו את תפקידו במשכן לאמנויות הבמה באשדוד ובמקביל התפאר באדם שהוא- מקצוען ואדם מיוחד ונעים הליכות שנמשך אל תפקיד חדש בחברת פורד העולמית, אשר השקיעה מיליארד דולר על פיתוח הרכב האוטונומי בישראל כשהמתחרה הייתה הודו ודנינו אמון על ההתרחשות הזו והתקבל להיות סמנכ"ל הכספים של הפרויקט.
מימין לשמאל: ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי, אלי דנינו ומר מוטי מלכא. צילום: חן בוקר
מוטי מלכא, מנכ"ל המשכן לאמנויות הבמה באשדוד, סיפר עליו שהיה איש ימינו, דעתן ואמין שדרכם הצטלבה במפעל של תרבות לשמה עם  ואהבה לכל באי עיר ומדינה. סמנכ"ל להדהים והעניק לו תעודת הערכה מכובדת עם תיעוד מימי הקמת המשכן משנת 2012 ועד לפסטיבל מדיטרנה השנה, שייחל ביום חמישי הקרוב.
אלי דנינו
אלי דנינו עבד כסמנכ"ל הכספים במשכן לאמנויות הבמה, כמעט שבע שנים, כבוד גדול למשכן ולעיר אשדוד שאלו האנשים שעושים ויוצרים בה. נאחל לו הצלחה גדולה בהמשך דרכו.

$(function(){})
 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה