שולחן משרדי מותאם אישיתכל משרד צריך שולחן. זה ברור לכול. אך איזה שולחן יתאים למשרד, זו כבר שאלה אחרת לגמרי. לכל משרד יש את הצרכים שלו, יש את המטרות הספציפיות אותן משרת השולחן ויש את הדרישות המיוחדות מבחינת אופן העבודה במקום.

Pixabay

אז כאשר אתם באים לבחור שולחן למשרד, אתם חייבים לשים לב לכל הפרמטרים שאמורים להרכיב את השולחן שלכם ואתם צריכים לבחור בצורה נכונה וחכמה את השולחן שיענה על הדרישות ועל המטרות שלכם.

מתאימים את השולחן למטרה

שולחן המשרד אמור להתמזג עם ריהוט משרדי קיים מכמה וכמה היבטים.

המיקום של השולחן –

ראשית חשוב לשים לב למיקום אשר בו יוצב השולחן. אם מדובר בשולחן הנמצא בדלפק הקבלה ושם למעשה יקבלו הלקוחות את השירות הראשוני, הרי שהדלפק יכול להיות גבוה ולא כזה שמאפשר ישיבה לצדו. מנגד אם מדובר בשולחן המשמש את המזכירה בעת מילוי תפקידה תוך כדי שהיא מבצעת את עבודות המחשב השונות, ברור כי השולחן חייב להתאים לאופן העבודה הצפוי במקום.

שולחן ישיבות לעת מצוא -

במשרדים רבים ממלא השולחן פונקציה נוספת. הוא אמרו לאכלס את כל הצוות בעת ישיבה או התכנסות. שולחן משרדי המסוגל לארח ברווח את כל הצוות הוא שולחן משרדי מעולה.

חשוב לשים לב כי השולחן אכן מתאים למטרה הזו וניתן אכן ליהנות ממנו בעת הצורך כאשר אנחנו רוצים שהוא ישמש אותנו כשולחן ישיבות.

אנשי מקצוע מכינים את השולחן

היות וריהוט המשרדי הוא כל כך ייחודי ולא סטנדרטי ואי אפשר להעתיק את אותו הריהוט ממשרד אחד לרעהו, הרי שיש צורך כמובן בעבודת נגרות על מנת שהגר יבצע את העבודה באופן אישי בהתאמה מלאה לצרכיו של הלקוח. הפנייה אל איש מקצוע הינה פנייה מאוד יעילה היות וכך ניתן יהיה להתחשב במידות שיש במשרד ביחס למספר העובדים במקום כך שהשולחן בסופו של דבר יהיה מושלם. הוא יעמוד היטב במקומו ויעניק את מלוא תמורתו.

שולחן איכותי בלי פשרות!

בעולם הרהיטים אנחנו מכירים איכויות שונות. בעוד שמוצר חדש מהסוג הזול עשוי להיראות איכותי ממש כמו רעהו היקר והאיכותי, הרי שחשוב לזכור כי זה יהיה נכון רק לשעות הראשונות של הרהיט כאשר הוא באמת עדיין חדש ממש.

שולחן שהוא לא איכותי יהיה מאכזב מאוד. הוא לא יהיה יציב, כל תזוזה תשפיע עליו לרעה עד שלאחר זמן קצר של שימוש הוא כבר לא יוכל לעמוד בעומס המוטל עליו.

שלא לדבר על שטיפה ועל עבודות ניקיון שפוגעים בשולחן וגורמים לו להיהרס מהר יותר.

אז בדיוק מסיבה זו אנחנו ממליצים שלא לזלזל בעניין ולא להתפתות ללכת על מוצר זול. כי מוצר זול עשוי לעלות ביוקר רב. וכשמדובר במוצרים או רהיטים למשרד, הרי שמדובר בהוצאות בלתי מבוטלות כלל וכלל.

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה