עורך דין פלילי באשדודאם אתם תושבי אשדוד וסביבתה, ואיתרע מזלכם להיות מזומנים לחקירה במשטרה, או שנפתח כנגדכם תיק פלילי, הרי אתם זקוקים לעורך דין פלילי באשדוד. משרדי עריכת דין רבים מספקים שירותי עריכת דין באשדוד, וכולם יצהירו כי הם יספקו לכם את השירות הטוב ביותר. כיצד תבחרו מבין כל המשרדים עורך דין פלילי שיהיה הטוב ביותר עבורכם? לפניכם מספר עצות ששווה לזכור.

Pixabay

לא לחכות

ראשית, כדאי לדעת שככל שתקדימו לפנות לעורך דין, כן ייטב מצבכם. כדאי למצוא עורך דין פלילי מנוסה ומקצועי שייצג אתכם וידריך אתכם כבר מרגע שזומנתם לחקירה במשטרה, שכן התנהלות נכונה בחקירה יכולה לעשות את ההבדל בין שחרורכם וסגירת התיק כנגדכם ובין העמדתכם למשפט. בכדי לא לעשות טעויות שיחבלו בסיכוייכם לצאת זכאים ונקיים מן החקירה, פנו לעורך דין פלילי בהקדם האפשרי.

 

עורך דין פרטי מול סנגור ציבורי

אם אתם זכאים לשירותיו של עורך דין מטעם הסנגוריה הציבורית, אתם עלולים להתפתות לחסוך בעלויות הייצוג המשפטי, ולהסתמך על עורך הדין שימונה עבורכם מטעם הסנגוריה הציבורית. אמנם עורכי הדין המועסקים בסנגוריה הציבורית הם מקצועיים, אך עליכם לקחת בחשבון את העומס הגדול בו עובדים הסנגורים הציבוריים. בכדי שתהיו מיוצגים כראוי, על עורך הדין להקדיש לתיקכם זמן שסנגור ציבורי בדרך כלל אינו יכול להרשות לעצמו להקדיש לתיק אחד, לכן למרות הפיתוי, אם יש באפשרותכם לשכור עורך דין פרטי שייצג אתכם, אל תוותרו על כך.

 

התמחות

כמו ברפואה, גם כשמדובר בעריכת דין קיימים תחומי התמחות שונים וחשוב שעורך הדין שמטפל בכם יהיה בעל התמחות בתחום ברלוונטי לתיק שלכם.  כפי שלא תפנו לרופא שיניים בכדי לבצע ניתוח מעקפים, כך לא ניתן לצפות מעורך דין המתמחה בדיני חברות וחוזים שייצג אתכם בתיק פלילי. יתירה מכך, גם התחום הפלילי נחלק למספר ענפים, לכן חפשו עורך דין פלילי באשדוד המתמחה בטיפול בתיקים דומים לתיק שלכם.

 

ניסיון

תיק פלילי העומד כנגדכם יכול להשפיע בצורה משמעותית על מהלך חייכם, על הפרנסה שלכם, על שמכם הטוב ועל איכות החיים שלכם ושל בני משפחתכם. כשאתם מחפשים עורך דין פלילי שייצג אתכם, הקפידו לשכור את שירותיו של עורך דין מנוסה, שכבר צבר מספר הצלחות בתיקים דומים. דיונים משפטיים שיחרצו את גורלכם אינם המקום להתנסויות ולהימורים, אתם צריכים עורך דין תותח, שהוכיח את עצמו, ושיודע את המלאכה היטב.

 

שמות גדולים

כל אחד היה שמח להיות מיוצג על ידי עורך דין מפורסם בעל שם ומוניטין, אך האם משרד עורכי דין ידוע הוא בהכרח הטוב ביותר עבורכם? לא בטוח. משרדים מפורסמים מתהדרים בשמותיהם של עורכי הדין הידועים המנהלים אותם, אך במקרים רבים מי שינהל את התיק שלכם בפועל הם עורכי דין זוטרים, המועסקים במשרד כשכירים. בנוסף לכך, ככל שהמשרד מפורסם יותר, כך התעריף גבוה, ולא כל אחד יכול להרשות לעצמו את השירות היוקרתי.

 

מענה מהיר בזמן אמת

כדי להיות בטוחים שתקבלו את השירות הטוב ביותר, חפשו עורך דין פלילי אשר יכול לתת לכם מענה בכל זמן. לעתים תגובה מהירה של עורך הדין תקבע את גורלכם, ועורך דין שזמין עבורכם רק במשרד בשעות העבודה לא יוכל לספק לכם את המענה המהיר ברגע האמת. כדי להיות מוגנים, וכדי לקבל את הייצוג המשפטי המגיע לכם, כדאי לשכור את שירותיו של משרד עורכי דין המבטיח זמינות ומענה 24/7.

 

השוואת מחירים

לשירותי עריכת דין אין תעריף קבוע, וכל משרד גובה את התעריף שהוא רואה לנכון לגבות. יחד עם זאת, סקר שוק ייתן לכם תמונה עדכנית לגבי המחיר המקובל כיום בשוק עבור ייצוג משפטי. בקשו הצעות מחיר מכמה משרדים ועורכי דין, והשוו ביניהן. כשאתם משווים את ההצעות קחו בחשבון את האגרות והתשלומים שתידרשו לשלם לאורך התהליך, ואם אינם מצוינים בהצעה, הוסיפו את עלותם להצעת המחיר הכוללת. כמו כן כשאתם משווים עלויות התייחסו לשיטת התמחור. באופן כללי קיימות שלוש שיטות תמחור עבור שירותי עריכת דין:

  • תמחור גלובלי – תמחור השירות כולו.
  • תמחור על פי שעות עבודה – תמחור על פי שעות העבודה וסוג העבודה,כאשר בהצעה כלולה הערכה של שעות העבודה הנחוצות, ובמידה ויידרשו שעות נוספות, העלות תשתנה בהתאם לתעריף שעות העבודה הנוספות שבוצעו.
  • תמחור משולב – סכום גלובלי עבור השירות, ותוספת על פי שעות העבודה שיידרשו.

 

הבטחות שווא

אל תלכו שולל אחרי הבטחות לזיכוי מוחלט וכיוצא בזה. הליך משפטי פלילי הוא שילוב של משתנים רבים, ולא ניתן לחזות את תוצאותיו מראש.  תוצאות ההליך תלויות בחומר הראיות שייאסף, בנחישותו ומקצועיותו של התובע, ביכולותיו של הסנגור, באמינותם של העדים, ואף בעמדותיו והלך רוחו של השופט. בהתחשב בזאת, עורך דין לא יכול להבטיח לכם תוצאה מסוימת מראש. מומלץ להתרחק ממי שמפריחים הבטחות שאין להן כיסוי.

 

כימייה

שימו לב לאינטראקציה האישית ביניכם ובין עורך הדין בו אתם בוחרים. כדי שעורך הדין שלכם יוכל לייצג אתכם כראוי, עליכם לשתף אותו בכל מה שידוע לכם ויכול להיות רלוונטי לעניינכם. בכדי שתוכלו לעשות זאת, עליכם לתת אמון בעורך הדין שלכם, ולבטוח בו שיעשה כל שניתן לעשות לטובתכם. בחרו בעורך דין שאתם סומכים עליו, שמשרה עליכם ביטחון, שיש כימייה ותקשורת טובה ביניכם ושאתם חשים מספיק נוח איתו בכדי לשתף אותו בכל הידוע לכם.

כמו כן, חשוב שתרגישו מספיק נוח כדי להתייעץ עם עורך הדין שלכם ולשאול אותו כל מה שאתם צריכים לדעת. קחו בחשבון שעל מנת שעורך הדין יוכל לייצג אתכם על הצד הטוב ביותר, תצטרכו לשתפו גם בפרטים לא מחמיאים ולא נעימים, ובכדי שתוכלו לעשות זאת עליכם לבטוח בו, ולהרגיש מספיק נוח במחיצתו.

 

 

 

מצאת הפרת זכויות יוצרים צרו קשר במייל: [email protected] 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה