סגירת מרפסת עם זכוכיות הזזה מתקפלות המומחה 'ספרטק שוניה' עונה על 5 שאלות נפוצות.

$(function(){})
להאזנה לתוכן:

סגירת מרפסות בישראל עם זכוכיות הזזה מתקפלות (שיטה המכונה גם וילון זכוכית) תפסה תאוצה רבה בשלושת השנים האחרונות. בעלי דירות רבים בוחרים בשיטה זאת לסגירת מרפסות מכיוון שהיא נחשבת ליעילה ביותר ולעמידה ביותר מפני רוחות, גשמים ואבק וחשוב יותר מדובר על פתרון שקוף לחלוטין כאשר המרפסת סגורה.

תכירו את ספרטק שוניה המומחה לסגירת מרפסות

על מנת לקבל תשובות לשאלות הרבות שיש סביב תחום זה פנינו לספרטק שוניה הבעלים של חברת נוף-זכוכית חברה המתמחה בסגירת מרפסות עם מערכות זכוכית מתקדמות. ספרטק נחשב למומחה בפתרונות סגירה למרפסות וחללים פתוחים. הוא סגר מעל מאה מרפסות בישראל ולקוחות רבים משבחים את עבודתו, רמת הגימור והמקצועיות של הצוות שלו. ספרטק למד הנדסת בניין והוא בעל 10 שנות ניסיון בתחום הזכוכיות ואלומיניום.

מדוע וילון הזכוכית מבוקש כל כך בשנה האחרונה?

וילון זכוכית הוא פתרון יעיל לסגירת מרפסת המאפשר להפוך כל מרפסת לחלל סגור שאותו ניתן למזג ולרהט ככל חדר בבית וגם לשמור על נוף פנורמי מלא ללא מחיצות אלומיניום המפריעות לנוף כמו בחלונות קונבנציונלים רגילים. אתם למעשה יכולים לשבת במרפסת בכל עונות השנה ולהנות מנוף פנורמי בחלל הממוזג שלכם.

מהן הבעיות הנפוצות של בעלי המרפסות בישראל?

בישראל יש מעל שתי מליון מרפסות אשר מהוות חלק משמעותי משטח הדירה. שטח זה לא מנוצל כראוי חודשים רבים בעונות השנה מהסיבות הנ"ל:

 • רוחות עזות - מונעות מכם שבת במרפסת
 • גשמים - לא ניתן לשבת במרפסת כאשר גשום ובנוסף הגשם מרטיב את החלל והריהיטים
 • קור - בחורף הקור העז לא מאפשר ישיבה במרפסת
 • חום/יובש/לחות - החום הכבד בחודשי הקיץ בארץ לא מאפשר ישיבה במרפסת
 • חרקים - מטרד נפוץ בעיקר בחודשי הקיץ
 • רעש סביבתי - מרפסות שממוקמת מעל כביש סואן סובלות מרעש בילתי פוסק של כלי הרכב השונים.
 • אבק - באזור הנגב בעיקר סובלים בעלי המרפסות מסופות אבק אשר באופן קבוע מכסות את המרפסת והריהוט בהן.

מהם היתרונות של סגירת מרפסת עם וילון זכוכית?

לסגירת מרפסת ישנם יתרונות רבים אני אמנה כאן את הבולטים ביותר

 • העלאת ערך הנכס – סגירת מרפסת עם זכוכית מעלה את ערך הנכס ביחס לנכסים אחרים ללא מרפסת סגורה.
 • שמירה על נוף במרפסת – במצב שהמדפסת סגורה אין שום פרופיל או מחיצה אשר מפריעה לנוף.
 • סגירת חורף למרפסת – בעזרת ‘וילון-הזכוכית’ ניתן להגן על המרפסת בצורה מלאה מפני גשמים .
 • הגנה מפני רוחות – ‘וילון-זכוכית’ למרפסת מאפשר הגנה מלאה מפני רוחות עזות בכל קומה.
 • ניתן למזג את המרפסת – סגירת המרפסת על ידי ‘זכוכיות-מתקפלות’ מאפשרת מיזוג בקיץ ובחורף.
 • ניתן לרהט את המרפסת – ניתן להפוך את המרפסת לחדר נוסף בבית, להוסיף סלון ישיבה מפנק, שולחן אוכל ואפילו להפוך את המרפסת למשרד וחדר עבודה .
 • מראה יוקרתי למרפסת – גם במצב סגור וגם במצב פתוח המראה של ‘וילון הזכוכית’ הוא יוקרתי ומשתלב בכל מצב זהו פריט חובה למעצבי פנים שרוצים לעצב מרפסת.

נוף זכוכית

אז למעשה, סגירת מרפסת מאפשרת להפוך את המרפסת לחדר סגור?

בדיוק, מדובר בסגירה הרמטית של המרפסת אשר בסופה ניתן לרהט את המרפסת ככל חדר אחר בבית ללא חשש מנזקי מזג האוויר. וכמו שאמרנו עדיין לשמור על נוף מלא מהמרפסת. מדובר על פתרון יעיל מאוד שלא פוגע בנראות החיצונית של הבניין ועמיד לעשרות שנים.

 

מהם החומרים אשר מהם עשוי וילון הזכוכית?

ראשית חשוב לדעת ולהבדיל בין המערכות השונות הקיימות בארץ אשר את חלקם אני לא מכיר. אוכל לדבר רק על המערכת לסגירת מרפסת אותה אנחנו משווקים ומתקינים בארץ. 

המערכת כוללת:

 • זכוכיות מחוסמות 8 - 10 מ"מ
 • פרופיל אלומיניום עליון מותקן על התקרה
 • פרופיל אלומיניום תחתון שמותקן על המעקה או הרצפה (לפי הצורך)
 • אטמי סילקון לאטימה מלאה בין הזכוכיות
 • גלגלי פולאמיד (לא מחלידים) שמניעים את הזכוכיות על המסילות
 • ידיות אלומיניום לסגירת המערכת ונעילתה

יש כיום מספר גדול של קבלנים שמציעים מערכות זכוכית לסגירת מרפסת

נכון היכן שיש ביקוש קמים אנשי מקצוע שעונים על הצורך הזה חלקם אנשי מקצוע טובים וחלקם גרועים, אני מציע לכל מי שמחפש איש מקצוע לסגירת מרפסת עם זכוכיות הזזה מתקפלות לבדוק טוב טוב את איש המקצוע שממנו הוא מתכוון לרכוש את השירות. פעמים רבות אני מוזמן לפתור בעיות של בעלי מרפסות שביצעו להם עבודה גרועה ולא מקצועית.

מהם הדברים שחשוב לבדוק בבואי לרכוש וילון זכוכית מספק או קבלן?

ראשית חשוב להבין שמדובר בעסקה שנעה בין 10,000 שח ל 30,000 ש"ח לכן חשוב לבדוק מיהו הבעלים העומד מאחורי העסק האם הוא אדם אמין והאם יש לו צוות מקצועי שיכול להרכיב את המוצר. להלן מספר בדיקות שחשוב לעשות:

בדיקת נוכחות ברשתות חברתיות - חשוב לבדוק האם התוכן ברשתות החברתיות הוא מקורי של בעל העסק או מועתק, עסק שאין לו מספיק עבודות להראות כנראה שאין לו נסיון רב.

בדיקת ביקורות בגוגל ופייסבוק - בדיקת ביקורות היא אחת הדרכים הטובות ביותר לעמוד על טיב העסק והשירות ניתן לראות שעסק שמקבל ביקורות רבות חיוביות הוא עסק שנותן שירות טוב ללקוחותיו.

בקשו לדבר עם מספר לקוחות ולקבל חוות דעת מהשירות והמוצר שקיבלו - זה נושא חשוב כי לקוחות לרוב יאירו בפניכם את החסרונות והיתרונות של המוצר והשירות של העסק.

התרשמות מהצעת מחיר - הצעת המחיר אותה תקבלו מהלקוח תעיד רבות על רמת המקצועיות שלו, הצעת מחיר שתינתן בעל פה או כטקסט בהודעת ווטסאפ מראה על חוסר רצינות של העסק.

תקופת האחריות - דרשו לעבוד עם עסקים המעניקים  לפחות 10 שנות אחריות על המערכות שלהם.

התרשמות אישית - כאן למעשה אתם מנסים לבחון את ההתרשמות שלכם מבעל המקצוע שהגיע אליכם מי שחד אבחנה יוכל לזהות בקלות חאפרים, הם לרוב ידברו בהתלהבות יתרה ויפזרו הבטחות בקלות. הזהרו מכך! 

האם יש אחריות לוילון זכוכית לסגירת מרפסת?

בטח, תקופת האחריות בארץ על מערכות זכוכית נעה בין 5 - 10 שנים. אנו מעניקים 10 שנות אחריות על המערכת שאנו מתקינים ומשווקים בארץ.

ספרטק, איך ניתן ליצור קשר איתך ועם נוף-זכוכית?

אשמח להעניק פגישת יעוץ חינם לכל אדם שמעוניין לסגור את המרפסת שלו עם זכוכיות מתקפלות באזור אשדוד, באר-שבע, אשקלון, יבנה, רחובות, ראשון לציון והישובים סביב. ניתן להשיג אותנו בטלפון ובאתר האינטרנט:

טלפון ישיר של ספרטק שוניה: 052-536-5152

לאתר נוף זכוכית: www.nof-zhuhit.com

מייל: [email protected]

נכתב ע"י שי דוד מר ווב


נוף זכוכית

$(function(){setImageBanner('628b8077-e165-4a3a-86ab-2cac38e06a32','/dyncontent/2023/2/12/e960374e-11ea-41ca-b46e-f63254187ad1.jpg',15395,'עירייה אייטם כתבה ',525,78,false,21781,'Image','');})
 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה