מהו הנשק העיקרי של עורך הדין?ישראל היא במקום הראשון של כמות עורכי דין לאלף איש בעולם וזה אומר כי באופן יחסי יש הכי הרבה עורכי דין בארץ לעומת כל מדינה אחרת. מה שזה לא אומר שכל עורכי הדין הם באותה רמה. יש עורכי דין ברמה מעולה ויש עורכי דין ברמה ירודה ואנו צריכים לעשות הכול בכדי לבחור את עורכי הדין הטובים ביותר שייצגו אותנו. אז מהו הנשק החשוב ביותר של העורך דין? שאם נבין אותו נוכל לבחור את העורך דין הטוב ביותר? אם כן כלי הנשק העיקרי של העורך דין זה האמינות שלו. ככל שעורך דין יותר אמין כך נהיה בטוחים כי הוא יגן עלינו בצורה יותר טובה ולכן אנו חייבים לברר את האמינות של העורך דין לפני שאנו בוחרים בו.

freepik

מדוע החותמת היא כה חשובה לעורך דין?

אם אמינות היא הדבר החשוב ביותר אצל עורך דין אזי חותמת לעורך דין היא הדבר החשוב ביותר שיש לעורך דין. החותמת מאשררת כי העורך דין הוא אכן אותו אדם שחתם על המסמכים והיא למעשה השליחה של העורך דין בעבודתו הישירה אל מול הלקוחות שלו. כאן המקום לומר שאם אין לעורך דין חותמת אזי אסור לכם לעבוד אתו. כפי שנהג מונית לא יכול לעבוד ללא מונית וכפי שספר לא יכול לעבוד ללא מספריים כך עורך דין לא יכול לעבוד ללא חותמת ועל כך אנו חייבים לתת את הדעת כאשר אנו פונים אל עורך דין ומבקשים ממנו את העזרה שלו.

האם כל עורך דין הוא נוטריון ואם לא מה נוטריון צריך?

יש בלבול בציבור בנוגע לנוטריון ורבים חושבים כל כך עורך דין הוא נוטריון אז חוץ מהעובדה כי נוטריון צריך ערכת נוטריון ולא יכול להסתפק רק בחותמת אנו חייבים לציין כי נוטריון הוא רק מי שעבר הכשרה לכך ויש לו ותק מסוים כעורך דין. עליכם להבין כי רוב עורכי הדין הם לא נוטריונים וכי נוטריון אחראי על אימות מסמכים בעיקר. למשל אם אתם עכשיו צריכים להגיש מסמך בעברית ולהפוך אותו לאנגלית הנוטריון יאשר כי שני המסמכים הם זהים וזאת על ידי חתימתו. כך אפשר להבין כי החתימה של הנוטריון היא חשובה ביותר ממש כמו אצל העורך דין ולכן החותמת של הנוטריון היא חשובה מאוד גם כן לעבודתו.

אל תבחרו עורך דין מבלי לבחון תיקים קודמים שבהם הוא הופיע

אם אתם רוצים לבחור עורך דין ולא נוטריון אתם צריכים לעשות הכול בכדי שהעורך דין יהיה ברמה הגבוהה ביותר. על רקע זה אנו ממליצים לכם לבחור עורך דין רק לאחר שבחנתם תיקים קודמים שלו וראיתם כי הוא יודע לתפקד ולעבוד בצורה טובה וכך תבחרו עורך דין שישרת אתכם כמו שצריך ויעזור לכם לנצח במאבק המשפטי שלכם.

$(function(){})
 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה