מ.ס. אשדוד: אנתוני אקומו, קשר נבחרת קניה, מועמד להצטרף, גם יובל שבאתי עלהמ.ס אשדוד ממשיכה בחיפושים אחר חיזוק לחלון העברות בינואר, באשדו בודקים את כל האופציות גם את השוק המקומי וגם את שוק הזרים, שם כזכור יש לאשדוד מקום לארבעה זרים. אקומו קשר נבחרת גניה מועמד, גם השם של יובל שבתאי במידה ויעזוב את ב"ש מעניין את אשדוד. צפו בשחקן

צפו בשחקן המועמד לאשדוד:

 

ב- 5/1 בינואר יפתח חלון העברות, מ.ס אשדוד תהיה כנראה פעילו בחלון הזה ותחפש להתחזק בכמה עמדות במגרש.

ראשי הקבוצה ואנשי הצוות המקצועי, בודקים בתקופה האחרונה שלל אופציות הן בשוק המקומי והן בשוק הזרים, שם כידוע לאשדוד יש יותר אופציות.

אחת מהאופציות היא של קשר נבחרת קניה, אנתוני אקומו. הקשר בן ה-24, שחקנה של אלופת זמביה זסקו יונייטד, עשוי להגיע לאשדוד, שכבר קיבלה רשמים חיוביים עלייו.

אקומו הופיע 25 פעמים במדי נבחרתו, שם הוא משחק לצד ויקטור ווניאמה מטוטנהאם הקשר הקנייתי אנתוני אקומו מועמד להצטרף למ.ס. אשדוד. 

השחקן בן ה-24, המתפקד כקשר אחורי, הוצע לקבוצה מתחתית ליגת העל שמעוניינת לראות אותו בכמה אימונים, אבל כבר קיבלה רשמים חיוביים עליו. 

אקומו הוא שחקנה של אלופת זמביה זסקו יונייטד, עמה הגיע לחצי גמר ליגת האלופות של אפריקה. הוא הספיק לשחק 14 פעמים בליגת האלופות, מתוכם פתח ב-11 משחקים בהרכב, ספג צהוב אחד ולא כבש. בנבחרת קניה הופיע 25 פעמים, בדרך כלל לצד ויקטור ווניאמה, קשרה של טוטנהאם. 

בקבוצה מחפשים שחקנים שנמצאים בכושר משחק ויוכלו להשתלב באופן מיידי במשחקי הקבוצה. 

עוד שם שמעניין מאד את ראשי הקבוצה, הוא של הקשר יובל שבתאי אם כי במקרה שלו זה קשור ברצון השחקן לעזוב את ב"ש וברצון של ב"ש לשחרר אותו, אם כך יקרה, באשדוד ישמחו מאד לקלוט את שבתאי ולחזק את הקישור.

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה