מ.ס אשדוד: בקבוצה מנסים להשתמש בפרשת זריהן ואינברום כלקח עתידימ.ס אשדוד תחזור היום (ג') לאימונים לאחר יום מנוחה אתמול (ב'). באשדוד עדיין מתעסקים בפרשת ניב זריהן ואור אינברום ומנסים "למנף" אותה בצורה חיובית לגיבוש וחיבור הקבוצה. "נעשו אולי טעיות בעבר עם חלק מהשחקנים בנושא משמעת", אמר אוואט ומזרחי אמר לשחקנים: "לא נישאר בליגה אם לא נהיה ביחד". זריהן יתאמן בתקופת ההשעיה עם מאמן הכושר

מ.ס אשדוד מנסה להשאיר מאחוריה את פרשת ניב זריהן ולנסות לצאת לדרך חדשה. באשדוד מנסים לקחת את הפרשה למקומות אחרים וטובים יותר ולנסות ללמד את השחקנים שדברים כאלה לא יעברו על סדר היום. 

אתמול (ב') הקבוצה לא התאמנה ותחזור היום (ג') לאימונים, לקראת המשחק מול הפועל אשקלון ביום ראשון (19:00, אשדוד). 

זריהן שכאמור הושעה מהקבוצה יתאמן בנפרד עם מאמן הכושר ועוזר המאמן שיעבדו איתו. 

באשדוד החליטו להפגין אפס סובלנות כלפי מקרים כאלה בעתיד ויוסי מזרחי ורוני אוואט החליטו לקיים שיחה עם השחקנים ולנסות לקחת את מקרה זריהן- אינברום כלקח לעתיד ואולי לגדול מזה. 

מזרחי אמר בין היתר: "איך אתם רוצים שאשדוד תישאר בליגה אם לא תהיה אהבה ורעות ביניכם? זה לא משחק טניס, שכל אחד משחק בשביל עצמו. 

שחקנים צריכים לרצות בהצלחה של השחקנים האחרים ולהיות אכפתיים אחד כלפי השני. אני רואה במקרה הזה יותר מאשר שחקן שמקלל שחקן אחר. 

אני רואה כאן מקרה של קבוצה שלא יכולה להרים את עצמה, כי כל אחד רוצה לשחק בשביל עצמו". 

אוואט הסכים לומר שיכול להיות שנעשו טעויות עם חלק מהשחקנים הצעירים של הקבוצה: "היו בעבר בעיות משמעת, שכנראה לא טיפלנו בהן כמו שהיינו צריכים. 

ייתכן שהיינו סלחנים מדי והבלגנו בהרבה מקרים, אבל הדברים השתנו. מעתה נהיה הרבה יותר נוקשים בנושאי משמעת ואף אחד כאן לא חסין". 

באשר לעונש שספג זריהן, הסכום שהוא יתרום בסך של 25 אלף שקל שקול כמעט לשתי משכורות חודשיות של החלוץ הצעיר, כך שבהחלט מדובר בסכום משמעותי. 

באשדוד לא רצו לקנוס את זריהן ואז להשאיר את הכסף בקופת המועדון ולכן השחקן יקבל את הכסף, אבל יעביר אותו לטובת פעילות ממוקדמת לרווחת בני העדה האתיופית. 

עוד יש לציין כי תוך כדי ועדת המשמעת (בירור) שהתקיימה לזריהן, הוא טלפן פעם נוספת מיוזמתו אל אינברום ושוחח עמו, כשהוא שוב מתנצל ומביע חרטה על דבריו. 

מחרתיים יגיע השחקן לוועדת המשמעת של ההתאחדות לכדורגל ויעמוד לדין, על פי החלטת תובע ההתאחדות עורך הדין ניר רשף והיועץ המשפטי עורך הדין אפרים ברק.

צילום: ראדר ג'אברה, באדיבות אתר ONE

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה