רשות הספורט עושה סדר בשימוש באצטדיון הי"אבעקבות ריבוי קבוצות הכדורגל וריבוי המשחקים הנערכים על האצטדיון הי"א באשדוד, החליטה רשות הספורט לעשות הבוקר (ג') סדר בנושא שקבעה קריטריונים ברורים מי יכול להשתמש במגרש ומתי. בשורה התחתונה: מה שהיה הוא שיהיה

הבוקר (ג') הגיעה הודעה דחופה מאחת מהקבוצות הקטנות בעיר, "אתה לא מבין, רשות הספורט החליטה לא לאפשר יותר שימוש באצטדיון הי"א, לקבוצות מליגה ג' ו- ב'", קרי: עירוני אשדוד, בית"ר אשדוד, האדומים והפועל בני אשדוד.

לכאורה, החלטה לא ברור ומובנת מה עוד שרק העונה שיחקו שם גם עירוני וגם האדומים ובעונה שעברה בליגה ג', שיחקו שם כמה משחקים לאורך העונה.

אלא שבירור קצר מעלה שבסך הכל מה שהיה עד היום הוא שיהיה. אולי קצת יותר מסודר ויותר בירוקרטי אבל הוא שיהיה.

כלומר, האצטדיון ישמש בעיקר את מ.ס אשדוד ואת קבוצת הנוער של מ.ס אשדוד, שכל היתר ישחקו בו לפי הצורך וכמובן על פי החלטת משטרת ישראל שהיא הסמכות העליונה במקרה הזה.

רשות הספורט ברשות המנכ"ל יורם אסרף קיימה הבוקר ישיבה ובין היתר דנה גם בנושא הזה וכך נאמר בהודעה הרשמית: "רשות הספורט העירונית תאשר שימוש באצטדיון העירוני לפעילות ליגת העל בוגרים ונוער בעונה כפי שהיה נהוג עד כה. "פעילות ליגות ב' ג' יערכו באצטדיון הסינטטי ברובע ב' כפי שהיה נהוג עד כה.

משחקים מרכזיים כמו גמר גביע ואליפות הליגה יתאפשרו גם לקבוצות ליגה ב' ג' בוגרים להשתמש באצטדיון הי"א". 

המשמעות: מה שהיה הוא שיהיה בגדול. אחד מראשי הקבוצות בליגות הנמוכות אמר לכותב שורות אלה היום: "אנחנו לא צריכים את האצטדיון בי"א, הסינטטי מספיק טוב לנו, אם יסדרו את התאורה אז בכלל לא תהיה בעיה, אבל גם ככה אין צורך למעט איזה משחק אחד או שניים בעונה, שבדרך כלל המשטרה מבקשת להעביר לאצטדיון". 

ביום שישי אגב, אמורות בית"ר אשדוד והאדומים אשדוד לשחק באצטדיון במפגש בינהן, המפגש אושר לקיום בי"א, בשל העובדה שנקבע מראש ולפני קבלת ההחלטה הבוקר.

צילום ארכיון: אשדוד נט

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה