אלון דאי ממשיך לעשות היסטוריהאלון דאי בן ה- 24 מאשדוד ממשיך לרשום היסטוריה בתחום מרוצי המכוניות וללא ספק מהווה מקור של גאווה לעצמו ולעיר. דאי זכה בתואר "חביב הקהל" בפעם השנייה ברציפות בתחום מרוצי ה"נסקאר"

אלון דאי מאשדוד ממשיך לעשות היסטוריה בקרב נהגי המרוצים, דאי בן ה- 24 מאשדוד נבחר בפעם השניי ברציפות "לחביב הקהל" בתחום מרוצי הנסקאר. 

דאי כבר נחשב לאחד המותגים בתחומו ומאד מוכר באשדוד כמובן ואף בעולם במרוצי הנסקאר. 

כאמור, הנהלת "הנסקאר" כי דאי זכה בתואר חביב הקהל של סבב מרוצי "הנסקאר האירופי", בפעם השנייה ברציפות. זה אומר שדאי בן ה-25, נבחר על ידי מצביעים רבים ממדינות שונות, שבחרו בו לתואר. 

תואר שנחשב אחד התארים החשובים, בוודאי לספונסרים. התואר מקבל משנה חשיבות שמדובר בספורטאי ישראל באירופה, עם כל המשתמע מכך. 

דאי יקבל את התואר בטקס הסיום המפואר של "סבב הנסקאר", בארה"ב, בצפון-קרוליינה ב-10 בדצמבר. 

הסבב בארה"ב של "הנסקאר", נחשב לבכיר יותר ולאלון סיכוי טוב להשתתף בו בעונה הקרובה. 

באותה ההזדמנות יקבל אלון גם את תואר הנהג עם הסיבוב המהיר ביותר במרוץ (מספר הפעמים שסיים בזמן הכי טוב בסיבוב היה הכי הרבה פעמים), מקום שלישי באירופה והכי חשוב, אלוף אירופה עד גיל 25. 

דאי כתב בדף הפייסבוק האישי שלו: "הנהג הפופולרי ביותר בשנה השנייה ברציפות. תודה רבה לכל אחד ואחת מכם שלקחו חלק בהצבעה, שתמכו לאורך השנה, שעקבו, שלחו ברכות, הודעות, הראו אהבה. 

לנהוג ולהתחרות כשאני יודע שאני מוקף באנשים מדהימים ותומכים רק מגבירה יותר ויותר את הרצון לנצח. כל מרוץ בחו"ל מרגיש מרוץ ביתי בזכותכם. תודה רבה".

צילום: הפייסבוק של אלון דאי

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה