ממריאים לסלובניה: מ.ס אשדוד מגבירה קצבאחרי כמעט שלושה שבועות של אימונים בישראל, מ.ס אשדוד תמריא הלילה למחנה אימונים בסלובניה ל- 10 ימי אימון מתוך מטרה להתגבש ולהגיע לתיאום קבוצתי. חלוצים זרים ימשיכו להגיע למבחנים, אופיר מרציאנו וטום בן זקן הפצועים יצאו. האריס איברהומביץ' וסטפן ניקוליץ' יצטרפו לאשדוד במחנה וייבחנו שם

מ.ס אשדוד תמריא במהלך הלילה למחנה אימונים בסלובניה מתוך מטה להתגבש ולהרים את הקצב לקראת הישורת האחרונה של ההכנות. 

באשוד בסך הכל מבינים שיש להם סגל טוב, יציב שמכיר אחד את השני. העובדה שהקבוצה הפסידה פעמיים במשחקי האימון האחרונים לא מהווה רושם על ראשי הקבוצה. 

אל הקבוצה יצטרף חתאם עבד אל חמיד שחתם בקבוצה בסופ"ש ואמור לשחק בעמדת הקישור האחורי, אך אל חמיד כמו שאנחנו זוכרים יכול לשחק במגוון של תפקידים. 

עם אשדוד יצאו למחנה גם השוער אופיר מרציאנו שעדיין מחפש קבוצה בחו"ל או בארץ, אך בשלב זה חרף הפציעה בסופ"ש הוא יצא עם אשדוד למחנה בסלובניה. למרציאנו חשוב לזכור יש חוזה לעוד עונה באשדוד. 

מי שעוד יצא עם אשדוד הוא טום בן זקן שנפצע ברגלו בשישי האחרון, אך ייצא כמובן עם הקבוצה למחנה. כמו כן, גם בגזרת החיזוק, באשדוד ממשיכים לחפש שחקנים בחלק הקדמי. 

החלו/קשר הפיני הצעיר, האריס איברהומביץ', יצא עם הקבוצה למחנה אך בשלב זה הוא מיועד לשחק אם ירשים בקבוצת הנוער. גם החלוץ, סטפן ניקוליץ' ינסה להרשים את הצוות המקצועי ועוד שניים או שלושה שחקנים צפויים להגיע למחנה בכדי לנסות להרשים. 

הקבוצה תשחק שלושה משחקי אימון במהלך עשרת הימים שתהיה במחנה.

צילום: מ.ס אשדוד

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה