דרוש חלוץ מטרהכשההגנה קיבלה צבע (כך מסתמן) עם הזרים החדשים וכשהקישור רווי בכישרונות ואפשרויות וכשישנם שחקנים מעולים ליד החלוץ, מ.ס אשדוד חייבת את החלוץ עצמו, הגרוש שחסר ללירה

בתקווה ואמונה ש 2 הזרים החדשים שהצטרפו לאגף ההגנה יענו על הציפיות, אשדוד יכולה להיות הקבוצה המפתיעה של העונה...אם.....תדע לגייס לשרותיה את האקס פקטור!

מיהו האקס פקטור?

חלוץ מטרה, בעל נוכחות בתוך הרחבה – זהו השחקן היחיד שחסר עתה למ.ס אשדוד.

למה דווקא הוא?

כי למ.ס אשדוד ישנם שחקני אגף וקישור מצוינים, יש לה מגוון שחקנים שיכולים לשחק ליד החלוץ, יש לה חלוץ צעיר (דין דוד) שיודע לעשות תנועה נדירה אל השער, יש לה שחקנים ניידים בעלי שליטה בכדור ובעלי יכולת לחלץ כדורים מהיריב, יש לה את הצעירים הכי מוכשרים בארץ שיוכלו להתקדם אל שער היריב מהאמצע והאגפים במהלכים מבריקים, יש לה מגוון שחקנים שיודעים לשחק אחד על אחד (ואפילו 3 על אחד)...אבל חסר לה את שחקן המטרה, זה שימשוך אליו את הבלמים רק בזכות הנוכחות שלו על קו אמצע הרחבה, זה שימתין בתוך רחבת ה16 לכדורים שיזרמו מהאגפים.

אם תרצו, חלוץ סטייל קוביקה ששיחק במ.ס אשדוד בימי השיא שלה.

גם אם חלוץ זה לא יבקיע בצרורות, הוא, בזכות הנוכחות שלו ברחבה,  יפתח מסדרון לשער לקינדה, אימברום, דין דוד ואוחנה שיגיחו מאחור מבלי שיהיה ניתן לעצור אותם.

החלוץ מטרה חייב להיות פיזי מאוד, כזה שיוכל לקבל כדור עם גב אל השער (אין שחקן כזה באשדוד) וכך אופציות המסירה ליד השער (שהיום מוגבלת לשחקנים שבאים מהאגף ומאחור) תהיה הרבה יותר מגוונת ותאפשר יותר דאבל פסים לתוך הרחבה.

בעל משחק ראש משובח, שידע לתרגם את הכדורים שיקבל משחקני האגפים והמגנים, שיהיה רעב לשעוט על כדורים שיטיילו ברחבה.

חלוץ כזה עשוי להיות הגרוש שחסר ללירה בדרך לצמרת הגבוהה.

  

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה