מ.ס אשדוד: "זה קשה ברמה האישית, אבל לא ישתנה כלום ברמת ההתנהלות"במ.ס אשדוד מנסים לעכל את הבשורה מהבוקר (א') בדבר כגזר הדין שקבע שג'קי בן זקן אמור להיכנס לכלא ל- 3 שנים. "ברמה האישית זה קשה לכולם, יש כאן אנשים שהולכים איתו עשרות שנים, ברמה הקבוצתית אין ממש שינוי מפני שכבר מספטמבר בן זקן לא מעורב בקבוצה"

גם מ.ס אשדוד מנסה לעכל את הבשורות מהבוקר בדבר כניסתו לכלא של ג'קי בן זקן. בגן זקן שהורשע כזכור כבר בספטמבר, קיבל הבוקר (א') את העונש.

שחקני מ.ס אשדוד שיגיעו הבוקר לאימון, יקבלו את הפרטים וכנראה שאנשי הקבוצה ישוחחו עימם על המתרחש בקבוצה.

לא ברור אם ג'קי בן זקן בעצמו יגיע לדבר עם השחקנים.

אוהד צוויק דובר הקבוצה, דיבר "בבוקר ספורט" בערוץ הספורט: "ברמה האישית יש תחושה קשה מאד, לא נעים ולא קל. יש כאן שחקנים ואנשים שבן זקן הולך איתם כבר שנים ארוכות וההרגשה היא מועקה גדולה".

ברמה הקבוצתית: "למעשה אין ממש שינוי, ההפתעה הייתה בעצם ההרשעה בספטמבר, עכשיו לצערי ולצערנו צפינו שיכול להיות עונש כזה. לא אמור להיות שינוי, מפני שג'קי כבר ניתק את עצמו מהקבוצה מחודש ספטמבר, הוא לא מעורב, ניתק את עצמו מהקבוצה, ההתאחדות והמנהלת".

העונה אנחנו עובדים עם תקציב שכבר נקבע ומסודר ולא אמורה להיות בעיה, מה יהיה אחר כך? אני לא יודע, אבל אני מאמין שלא צפויה בה, לאשדוד יש עתיד נהדר בזכות ג'קי בחסות מחלקת הנוער והאקדמיה".

"אנחנו נדבר עם השחקנים היום בבוקר וננסה להסביר את המצב, ברור שזה לא פשוט וקשה, אבל נתמודד עם הכל".

צילום: אורי קריספין, אשדוד נט

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה