מתחממים לדרבי: התמונות, הפרשנויות, הדיווחיםכמה שעות לפני שריקת הפתיחה לאירוע ההיסטורי בכדורגל המקומי, ננסה להעביר את התחושות עד כמה שניתן. באדומים טרחו כל הלילה על תפאורה מיוחדת והגיעו לאימון המסכם להמריץ את השחקנים (כאילו צריך). בעירוני עובדים בחשאיות והזמינו שחקני עבר כגון: עופר ורטה, משה אוחיון, יוסי אופיר ואייל אלמושנינו

האווירה המיוחדת בעיר מורגשת. "יש אווירה של דרבי בעיר", אמר לי הבוקר אחד מאוהדי הכדורגל בעיר. 

אחרי יותר מ- 17 בהן לא היה משחק דרבי, הערב תקרה היסטוריה מחודשת. בשעה 19:00 יעלו שחקני הקבוצות להיסטוריה קטנה משלהם, ואם על הדרך אפשר לזכות גם בגביע, מה רע. 

הצבע חוזר למגרש, האקשן, התשוקה. מי חלם שפחות מחודש אחרי פתיחת הליגה, נראה דרבי ועוד על תואר. 

אמנם מדובר על "רק" ליגה ג' ועל גביע מחוז די זוטר, אבל ספרו את זה ל- 2000 אוהדים (על פי ההערכות ) שיהיו היום ביציע הי"א. 

מעל ל-1000 כרטיסים כבר נמכרו והיד עוד נטויה. המשטרה מעריכה שכ-2500 אוהדים יגיעו לאצטדיון היא' להצטרף לחוויות הכדורגל החדשה-  ישנה.

בצד הצהוב מספרים על השקעה של אלפי שקלים מצד האוהדים בהכנת תפאורה ושלטים מקיר לקיר. אך הכנות חשאיות, בינתיים לא יודעים הרבה, על מבטיחים תפאורה נהדרת.

בצד האדום לא אדישים וכבר פרסמו תמונות הממחישות את ההכנות לדרבי. האוהדים הגיעו לאימון המסכם והמריצו את השחקנים, לאורך כל הלילה ישבו אוהדים והכינו את התפאורה להיום.

בשני הצדדים מאד רוצים לנצח, באדומים בטוחים מאד בקבוצה שלהם, ביכולת שלהם, גם בקרב הקבוצה, נשמעים הקולות הבטוחים, "השחקנים דרוכים, ראינו מה עשינו מול כל הקבוצות, נראה לעירוני מה זה הפועל".

גם בצד הצהוב בטוחים מאד בקבוצה שלהם, אם כי יש חשש כאילו השחקנים הצעירים יקרסו תחת המעמד, בינתיים היתרון של עירוני היה הצעירים והכושר הגופני, האם בדרבי זה יהיה דווקא לרועץ?

כך או כך, נראה הערב לא מעט שחקני עבר ששיחקו בקבוצות שיגיעו למשחק, אייל אלמושנינו, יוסי אופיר, עופר ורטה ומשה אוחיון מהצד הצהוב.

יגאל כהן, מאיר גולדפינגר, חיים אזואלי, ואחרים מהצד האדום. שנאור גלילי שהיה בשתי הקבוצות יגיע גם הוא.

צילום: הפועל אשדוד, הצבא האדום

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה