נשאר באשדוד: ניב זריהן לא עובר להפועל ת"א- לפחות עד ינוארהתקוות של ניב זריהן וראשי הפועל ת"א קיבלו ברביעי אחרון מכה סופית. השחקן יישאר באשדוד לפחות עד ינואר, ולא יעבור להפועל ת"א. הפועל יכולה לערער לביה"ד העליון, אך נראה שהסיכוי לכך אפסי. זריהן לפחו עד ינואר ינסה לעזור לאשדוד לעלות ליגה. השאלה איזה שחקן תקבל אשדוד?

ניב זריהן נשאר במ.ס אשדוד. אמנם העסקה כבר סוכמה וכל הטפסים הוחתמו לפני השעה 19:00 של יום שלישי האחרון, אלא שהרישום עצמו נעשה ב- 19:07 משמע, זריהן יישאר עד ינואר שחקן של אשדוד.

על פי בכירים בהפועל, בשלישי בערב הגיעו זריהן וסוכנו, דודו דהאן, אל הבקרה כחמש דקות לפני תום מועד חלון ההעברות עם מסמכים חתומים שמעידים כי הושג הסכם על מעבר של החלוץ בין הקבוצות.

באותו שלב, פרץ סוג של ויכוח בין הפועל והשחקן אל מול נציגי הבקרה שלא אישרו סופית את השאלת השחקן. לאחר בדיקת כל הנתונים בבקרה, בהפועל אישרו שהשחקן אכן יושאל אליה ויירכש בינואר הקרוב.

למרות זאת, בקרת התקציבים לא הסכימו להעביר את השחקן לאדומים.

עוד לפני כן, בשלישי הגיעו הצדדים לסיכום על מכירתו של זריהן תמורת 600 אלף יורו בפריסה לשלוש שנים. 

השאלת השחקן עד ינואר היא רק הליך מקוצר יותר שהיה אמור לגרום לבקרה לאשר את העברת זריהן כבר בשלישי ולא לתת לצדדים להמתין עד ינואר ורק אז יוכל החלוץ לעבור להפועל.

על פי טענת אנשי הבקרה, המסכמים הרשמיים הועברו רק בשעה 20:45 אתמול, שעה ו-45 דקות לאחר תום המועד הרשמי. 

בפני האדומים עומדות כעת שתי אפשרויות: ערעור על ההחלטה של הבקרה התקציבית, או לפתוח במשא ומתן עם אשדוד על התרת חוזהו של החלוץ הצעיר, דבר שיהפוך אותו לשחקן חופשי ויאפשר את העברתו לחודורוב. 

זריהן יעזור לאשדוד במאבקיה לעלות חזרה לליגת העל, השאלה איזה שחקן תקבל אשדוד? מה מידת המוטיבציה של שחקן שכבר הריח את ליגת העל ואת המדים האדומים ופתאום צריך לשוב לביצת הליגה הלאומית?

צילום: אורי קריספין, אשדוד נט

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה