האם מכבי אשדוד חייבת כסף לשחקנה לשעבר קרטיס קלי?מכבי אשדוד סיימה את העונה. ראשי הקבוצה כבר עמלים על בניית קבוצה טובה לעונה הבאה. אולם נדמה שספיחי העונה שעברה מסרבים לעזוב את הקבוצה במהרה. נודע כי שחקנה לשעבר של אשדוד, קרטיס קלי, ששוחרר במהלך העונה בשל פציעה, פנה לקבוצה לקבלת יתרת כספו

קרטיס קלי הגיע למכבי אשדוד במהלך העונה האחרונה, עזב לקראת סופה בשל שבר בידו והוחלף. בימים האחרונים יצר השחקן קשר עם הקבוצה בכדי לקבל את יתרת כספו.

קלי פנה לקבוצה וביקש לא להגיע למצב של תביעה ולקבל את כספו ברוח טובה ובהסכמה הדדית.

כזכור נפצע קלי במהלך חודש מרץ ושוחרר מאשדוד ביום האחרון של ההעברות להפועל תל אביב, כאשר ביום הפציעה הוחתם על טפסים לפיהם את הכסף הוא יקבל מביטוח לאומי.

השחקן דורש לקבל את כספו לפני שיעזוב את ישראל, כשבמקביל אמור לקבל את שכרו מהפועל תל אביב כבר בימים הקרובים.

יורם אסרף יו"ר מכבי אשדוד הגיב בנושא: "לא יודע מאיפה זה הגיע, אבל קרטיס קלי נפצע אצלנו, דיווחנו את הפציעה לביטוח לאומי.

הוא החל לחזור לעצמו ואז הפועל תל אביב התעניינו בו, בינתיים הבאנו שחקן במקומו וכשהוא הסכים לעבור להפועל תל אביב לבקשתם, היינו צריכים לסכם איתו את דוח היתרה שלו.

בדוח היתרה, כפי שהעברנו גם לסוכנו, הוא יקבל את כספו כשביטוח לאומי יעבירו אלינו את הכסף, אלו הכללים ולנו אין חלק בעניין. הכסף מגיע ישירות לחשבונו של השחקן, זה הסיכום.

על זה הוא חתם בדוח יתרה, לא מבין מאיפה בא הסיפור הזה. קלי פנה אלינו וביקש לקבל את הכסף, אמרנו לו שאנחנו מטפלים מול ביטוח לאומי וכשיגיע הכסף הוא יקבל אותו.

בינתיים פנה אליי הסוכן הישראלי וביקש שניתן לו 2,000 דולר עד שיגיע הכסף מביטוח לאומי, ואני הסכמתי. אמרתי לסוכנו שאין לי בעיה לתת לו כסף שיהיה שקט".

יחד עם זאת, באשדוד ממשיכים לעבוד לקראת העונה הבאה, כמו שפירסמנו בשבוע שעבר, תקציב הקבוצה אמור לעמוד על 8-9 מיליון ש"ח, ובקבוצה מקווים ליצור קבוצה חזקה. 

הרצון הראשון הוא להשאיר את צביקה שרף כמאמן מה שעל פי אנשים בקבוצה, יהווה סוג של מסר לעתיד ויעזור לצרף שחקנים נוספים לאשדוד.

צילום: אורי קריספין, אשדוד נט

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה