עשו היסטוריה: בנות תיכון מקיף ז' עלו לגמר מול הגימנסיה ראשל"צאחרי חצי גמר ראשון מדהים עם ניצחון 56-42 באשדוד, הגיעו השחקניות של תיכון מקיף ז' באשדוד והשלימו עלייה לגמר, אחרי הפסד 57:48, הפרש שהספיק בשל הניצחון במשחק הראשון. הגמר מול הגימנסיה בראשל"צ ב- 15/1, הבנות קרובות להיסטוריה

היסטוריה! בנות תיכון מקיף ז' עלו לגמר אליפות התיכונים בכדורסל, אחרי שעברו במאזן שני המשחקים את תיכון אוסטרובסקי רעננה. אשדוד ניצחה במשחק הראשון 56:42 משחק שלמעשה העניק לקבוצה ולבנות הנפלאות את העלייה לגמר. במשחק השני, הבנות כבר יותר התקשו, אבל לאורך כל המשחק נשארו קרובות ונלחמו, עד סיום המשחק שקבע 57:48 לרעננה ואשדוד ניצחה במאזן שני המשחקים בהפרש מסתבר של 5 נקודות הפרש שהספיק לגמר.
נבחרת הבנות של מקיף ז' בכדורסל מורכבת מ- 7 בנות שמרכיבות את הנבחרת. אותן בנות משחקות גם בקבוצת הנערות של מ.ס אשדוד בכדורסל, מה שמהווה יתרון. אשדוד רשמה היסטוריה, אחרי שגברה על רעננה החזקה בעלת המסורת. עכשיו יהיו לבנות קצת יותר משבועיים כדי להתכונן לגמר מול ראשל"צ החזקה.
גם הפעם נהנו הבנות מעידוד קולני של תלמידי ביה"ס גם ברעננה והעניקו לקבוצה את התמיכה בדרך לניצחון ולגמר. עבור המאמן, עומר גינזבורסקי מדובר בחגיגה כפולה שהצטרפה לעלייה לגמר, אחרי שביום ראשון חגג את הולדת בנו, שהצטרף לבתו הבכורה. עכשיו עומר והרך הנולד יחד עם הבנות בגמר. הגמר כאמור ייערך ב- 15/1 מול ראשל"צ, אשדוד בדרך להיסטוריה. 
 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה