משה אוחיון על הפרק, צ'קול ושי מימון מתאמניםלאחר המשחק נגד הפועל תל אביב באשדוד מבינים שהם חייבים להעמיק את האופציות בקישור ובהגנה. ציון צמח לא מהווה אלטרנטיבה לדוד רביבו והתלות של אשדוד בכושרו היא מוחלטת. אשדוד רצו בתחילת העונה את משה אוחיון שברגע האחרון הבריז לקפריסין לאחר שקיבל הצעה כספית גבוהה יותר, אולם אוחיון לא נהנה מדקות משחק רבות ויש שאומרים שאינו שבע רצון ממעמדו בקפריסין. אשדוד תוכל להציע לאוחיון חוזה ל-3 שנים ובכך לסגור את העסקה בתנאים סבירים

מ.ס אשדוד רוצה לנצל את חלון העברות בינואר כדי לצרף שחקנים שיאפשרו אלטרנטיבות להרכב.

נגד הפועל תל אביב פטי נפצע וגרם לכאבי ראש למאמן. יש אומרים שעם בלם טבעי - אשדוד הייתה מנצחת. מיקי הקשר האחורי לא יצא נכון לנבדל וכך השאיר את טמוז לבד מול השוער מרציאנו ובשער השני - ורמוט מהפועל עשה פורפרה מבלמי אשדוד.

שי מימון ממכבי חיפה ואקס מ.ס אשדוד, מתאמן עם הקבוצה ועשוי להצטרף כבלם מחליף. רחמים צ'קול ששוחרר ממכבי תל אביב ביקש מהקבוצה להתאמן איתה וקיבל אישור. בתנאים מסויימים הוא עשוי להצטרף לסגל של הקבוצה. קיימת אפשרות שאדיר טובול שלא זוכה לדקות משחק, ייבקש שחרור בינואר כידי לעבור לקבוצה בה הוא יוכל לשחק הרבה יותר וכך תפתח האפשרות לצרף את צ'קול תוך הצבת תנאים מחמירים בנושא התנהגות.

לקישור ולהתקפה אשדוד מעוניינת במשה אוחיון ובאחמד סבע שיעזורו לה במאבק הארוך על המיקום 1-3 שסימנה הקבוצה השנה. אשדוד, אם תנצח במשחק ההשלמה ותחזור עם תוצאה טובה השבת נגד בני יהודה...תהיה צמודה לתל אביביות ותצור ראש חץ של 3 קבוצות מובילות. 

משה אוחיון למד שאשדוד היא כנראה המקום היחיד בו הוא מצליח לבוא לידי ביטוי ולהציג את מלוא יכולתו. העונה, למרות שהוא משחק אצל המאמן הישראלי רוני לוי, הוא לא הצליח להפוך לשחקן מוביל באנורתוזיס פמגוסטה הקפריסאית שהביאה אותו כידי להנהיג את הקישור שלה. לאוחיון אין חוזה בקפריסין לעונה הבאה, אלא אופציה בלבד, מכאן שהסכם לשנתיים עד שלוש שנים באשדוד, עשוי לגרום לו לרצות לחזור הביתה. 

יוסי מזרחי רוצה את משה בקבוצה, כמהו ג'קי בן זקן. הערכה היא שניתן לסגור עסקה בשבועות הקרובים

 

 

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה