מכבי אשדוד מול מכבי ראשל"צ אמור להתקיים ביום רביעיהמשחק של קבוצת הכדורסל אמור היה להתקיים ביום שני ונדחה ליום רביעי מול ראשל"צ בבית מכבי. הערכת מצב מחודשת תתקיים שוב לקראת יום שלישי ואז תתקבל ההחלטה הסופית. זרים באשדוד עוקבים אחר המצב ועשויים לבקש לעזוב

מנהלת הליגה ערכה הערכת מצב אתמול (ראשון) בצהריים עם גורמים בפיקוד העורף ומשטרת ישראל והחליטה לדחות ליום רביעי את המשחקים של מכבי אשדוד ואליצור אשקלון. המנהלת הוציאה הודעה רשמית בה נימסר: "בעקבות פניות רבות של אוהדים, נציגי העיריות ונציגי הקבוצות ותוך התחשבות בשחקנים, במאמנים ובצוותים המקצועיים ובמשפחותיהם אשר מתגוררים באשקלון ואשדוד ואשר לא יכולים לקיים אורח חיים ספורטיבי ואישי בתקופה האחרונה, וכן בעקבות הנחיות פיקוד העורף המונעות תנועת אוטובוסים אשר לא מאפשרות הגעת אוהדים מערים אלה למשחקים. "מודיעה מנהלת הליגה כי שני המשחקים שהיו אמורים להתקיים מחר יידחו בשלב זה ליום רביעי הקרוב. ביום שלישי הקרוב תתבצע הערכת מצב נוספת.

 

בינתיים במכבי אשדוד מנסים להתרגל למציאות החדשה והלגמרי לא פשוטה, מצד אחד קשה מאד לשמור על מסגרת קבוצתית בתנאים האלה, אלא שהקבוצה מתאמנת ברמלה והזרים ישנים מחוץ לעיר, במלון בבתי ים ובמלון כפר המכבייה. בינתיים החשש קיים, אך זרים בקבוצה לא ביקשו לעזוב בינתיים, אלא שברור שאם המצב ימשיך עשויים זרים לעזוב את הקבוצה. כך או כך, ביום רביעי אמורה הקבוצה לשחק מול ראשל"צ ונצטרך לראות אם השפיע המצב על הקבוצה ואיך.

 

גם קבוצת הנשים של מכבי בנות אשדוד, מתאמנת מחוץ לעיר וגם הזרות מתגוררות בשלב הזה מחוץ לעיר. היום (ב') אמורה הקבוצה לשחק מול אליצור חולון בחוץ וכרגע המשחק יתקיים כרגיל.

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה