כדורסל: הקבוצות מתאמנות מחוץ לעיר, אשדוד מול ראשל"צ ביום שני בינתיים מתקיים כרגילגם קבוצות הכדורסל של העיר סובלות כמו כולם מהמצב הלא פשוט בדרום. מכבי "יחד הבונים" אשדוד ומכבי בנות אשדוד מתאמנות מחוץ לעיר, שכל השחקניות והשחקנים הזרים והזרות מתגוררים כרגע מחוץ לעיר. המשחק של אשדוד מול ראשל"צ שאמור להיות מחר (ב') בראשל"צ אמור להתקיים כרגיל לפחות כרגע

"אי אפשר לדבר בכלל על כדורסל עם השחקנים, זה הדבר האחרון שמעניין את האנשים באשדוד", כך אמר עופר ברקוביץ' מאמן מכבי אשדוד, שאת קבוצתו תפסה פעמיים האזעקה ביומיים האחרונים במהלך אימון באולם זיסמן ברמת גן. כרגע אף אחד מארבעת זרי הקבוצה ביקש לעזוב אך בקבוצה חוששים שאם המצב לא ייגמר בימים הקרובים, חלק מהזרים לא ירצו להישאר כאן. "אם חושבים שיש ראש לכדורסל אז זו טעות גדולה. אין עם מי לדבר. השחקנים נמצאים במקום אחר לגמרי", הוסיף ברקוביץ', "אחרי שיצאנו מחדר הביטחון לאחר האזעקה אמרתי לשחקנים שרק יזרקו קצת לסל ויירגעו, אך פתאום עברה ניידת משטרה וכולם קפצו מזה לגמרי. מבחינתנו זה הזוי לחשוב שביום שני אנחנו אמורים לשחק. אין כאן רגע אחד של שפיות, צריך להבין שמדובר בילדים בני 23 שלא מכירים את הסיטואציה הזו, אני מבין אותם". 

לאימון של אשדוד הגיע סוכן השחקנים של מספר זרים כדי לנסות ולדבר איתם, אך הבהלה על פניהם הייתה גדולה מאוד. פרט לאזעקות, לחלק מהשחקנים יש משפחות בארה"ב והן דורשות את חזרתם. בצד זאת, צוות הקבוצה ומספר שחקנים מתגוררים באשדוד וכל הזמן בודקים מה קורה בעיר הדרומית והאם המשפחות שלהן בסדר. בכל מקרה, עקב הנחיות פיקוד העורף יועתק האימון מחר למגרש הכדורסל ברמלה. להזכירכם משחקה של אשדוד מול ראשל"צ יתקיים ביום שני, 19:20 בבית מכבי בראשל"צ. לפחות כרגע. 

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה