מתחילים לעבוד: בשבוע הבא מחנה טרום העונה של מ.ס אשדודלמרות חוסר הוודאות לגבי המשך דרכו של הבעלים ג'קי בן זקן במ.ס אשדוד מתחילים לעבוד לקראת העונה הקרובה. אחרי הסיכום עם יוסי מזרחי לעונה נוספת, באשדוד יתחילו לבחון בשבוע הבא במחנה מיוחד לשחקנים צעירים וזרים. קשר נבחרת בוליביה הוצע לקבוצה. הקבוצה סגרה עם "נייקי" על המשך ההתקשרות גם לעונה הקרובה

למרות שאת עיקר תשומת הלב והחשיבות לקח הבעלים ג'קי בן זקן בעקבות ההרחקה שלו לשנה מהכדורגל, על ידי בית הדין, במ.ס אשדוד שוקדים על ההכנה לקראת העונה הבאה. אחד מהדברים הראשונים שעושים בקבוצה, הוא כמו שעשו בעונה שעברה ובשנים קודמות, מחנה אימון מקדים באשדוד לשחקנים צעירים מליגות נמוכות ולשחקנים זרים שיכולים לבוא בחשבון.  באשדוד ארגנו כמה אשרות כניסה לזרים בכדי שיגיעו למחנה האימונים שימשיך בשבועיים הקרובים. האימונים אגב ייחלו ב- 26 ביוני, עד אז מקווים בקבוצה לסגור עד כמה שאפשר את סגל הקבוצה.

 

בעבר במסגרת מחנה האימונים המקדים של הקבוצה, גילו בקבוצה שחקן כמו נבו מזרחי וכן את רוג'ר קולה. אם באשדוד יצליחו כתוצאה מהמחנה הקרוב לגלות שחקן או שניים שיוכל לעזור או כבר העונה או בעתיד, זה יהיה ללא ספק משתלם עבור הקבוצה. כרגע לקבוצה רשומים 2 זרים בלבד, אפא אמברוז ויא יא פטי, לאשדוד יש מקום לעוד שלושה זרים ואחד מהם שהוצע לקבוצה הוא קשר נבחרת בוליביה, אלחנדרו צ'אמוסרו בן ה-21 שעשוי לנחות בארץ אחרי המשחקים של נבחרתו במוקדמות המונדיאל ואם ירשים את יוסי מזרחי, יוחתם. צ'ומאסרו בן ה-21, משתייך לקבוצת דה סטרונגסט ומחוזר גם על ידי קבוצה מטורקיה. בבוליביה מדווחים כי מדובר בשחקן שנחשב כישרון עולה במדינה, בעבר במסגרת מחנה האימונים המקדים של הקבוצה, גילו בקבוצה שחקן כמו נבו מזרחי וכן את רוג'ר קולה. אם באשדוד יצליחו כתוצאה מהמחנה הקרוב לגלות שחקן או שניים שיוכל לעזור או כבר העונה או בעתיד, זה יהיה ללא ספק משתלם עבור הקבוצה.

כאמור כבר בשבוע האחרון חלק משחקני הנוער הצעירים ועוד כמה שחקנים שבאים בחשבון לעונה הקרובה החלו באימונים אישיים וכן מבדקי כושר, אימוני חדר כושר וכדומה. כאמור בשבוע הבא ייפתח המחנה באשדוד שאמור לכלול בערך כ- 10 שחקנים שחלקם יהיו צעירים מליגות נמוכות, זרים ושחקנים מושאלים. אך ייתכן כי בחודש הקרוב המחנה יורחב כשהמצטיינים עשויים להילקח בחשבון לקבוצה הבוגרת. המנכ"ל רפי נידם סגר עם חברת "נייקי" על חוזה אימוץ לעונה נוספת.

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה