בן בוטבול: "אין לי בעיה להיות הילד הרע של מ.ס אשדוד"הילד של הרע של מ.ס אשדוד. בן בוטבול פורח במ.ס אשדוד, בשבת הוא כבש שער ראשון בבוגרים וקיבל ברכות מכולם וגם קצת צחוקים בחדר ההלבשה. בוטבול מדבר על הצלחה באשדוד ועל עצמו בתור צעיר בקבוצה. הראיון המלא יתפרסם בסופ"ש בעיתון "המגזין"

עוד שחקן שהולך ותופס את מקומו בהרכב של מ.ס אשדוד הוא בן בוטבול שממשחק למשחק מקבל יותר אשראי מהמאמן יוסי מזרחי, בשבת מול ב"ש הוא אף כבש את השער הבכורה שלו בבוגרים בכל המסגרות. בוטבול מביא למשחק של אשדוד אלמנטים שבעבר לא היו לקבוצה, כמו קשיחות והרבה רוע חיובי, והרבה טכניקה. באשדוד כאמור קמו בראשון בבוקר לבוקר שמח שהקבוצה במקום השלישי, "צריך לגזור את הטבלה ולשמור", אמרו בקבוצה. אלא שדווקא אחרים טענו, שבעונה הנוכחית אפשר ללכת גבוה יותר ולא להסתפק רקב במקום שלישי. את בוטבול כאמור ניסינו לתפוס בראשון בבוקר, אלא שהבחור הצעיר שרק לפני חודש השתחרר מהצבא, אמר לנו: "אני בדרך לחדר כושר ואחר כך אימון, נדבר בערב". הילד הצעיר ממשיך לעבוד ולא נותן להצלחה לעלות לו לראש. כאמור בשבת מול ב"ש הוא פתח משחק רביעי בהרכב וקינח בשער בכורה, בקבוצה אף התבדחו על חשבנו שהמנהל איציק תורג'מן אמר לו: "הגול האחרון שלך היה בילדים א.' רק שהגול הבא לא יהיה בוותיקים שלנו." בערב כבר אנחנו דיברנו איתו.

אז מה בן, שער ראשון בבוגרים, נהיית כוכב?

"ממש לא כוכב, אני שחקן פשוט, זה נחמד להבקיע, הרגשה טובה, אבל זה כבר היסטוריה, הניצחון חשוב והמשחק מול ראשל"צ יותר".

ככה, זהו, אין שמחה? חגיגות משהו?

"היה קצת בחדר ההלבשה, אבל אנחנו באמת מסתכלים על כל משחק, בליגה כמו שלנו כל ניצחון או הפסד יכול להרים או להוריד אותך".

תגיד זה נראה כאילו במגרש את סוג של 'ערס' ואני אומר את בצורה חיובית, זה משהו שאתה עובד עליו או שזה טבוע בך?

"לאורך כל הקריירה הקצרה שלי תמיד הייתי כזה, גם בילדים ובנוער, הייתי צועק, מתעצבן ואפילו מקלל, זה חלק מהמשחק שלי, והרצון שלי לנצח, אני יודע לעשות את הדברים הקטנים שמעצבנים שחקנים אחרים, אני סוג של שחקן רע כזה שאתה אוהב שהוא אצלך אבל לא אוהב שהוא נגדך".

זה בדיוק מה שהיה חסר לאשדוד בשנים האחרונות, בכלל נראה שאתה, ניר ואמברוז מהווים חוליית קישור חזקה, שלא לומר חוליית חיסול?

"זה משהו שאנחנו מנסים להיות, אבל זה עבודה של כולם, קח שחקן כמו דוד רביבו שמבחינתי כל רגע שאני משחק איתו זה בונוס, פשוט להסתכל וללמוד, אני גם מנסה להתחבר אליו גם מחוץ למגרש וזה חשוב לי".

 

*הראיון המלא, ועוד ראיונות בגיליון סופ"ש של "המגזין" אשדוד.

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה