מזרחי: "אנחנו נהנים לשחק בבית", קולה: בשער האחרון הרגשתי שאני יכול ללכת עד הסוף"מ.ס אשדוד קבוצת צמרת וזה כבר לא דבר של מה בכך, הקבוצה של יוסי מזרחי היא קוטלת קנים לא קטנה ועומדת על מאזן מצוין של 5 ניצחונות מתוך 6 משחקים בבית. שריקי: "יש הרגשה של ביחד בקבוצה"

קולה ושריקי כבשו ואשדוד היא קבוצת צמרת לכל דבר עם 2 נק' מהמקום הראשון. בסיום גם מאמן אשדוד וגם החלוצים הכובשים דיברו על הניצחון הגדול. אין ספק שבאשדוד שמחים לצאת עם ניצחון גדול לפגרה ויחזיקו אצבעות לסכנין שניצחון שלה ישאיר את אשדוד לפחות לעוד יממה עם מרחק של 2 נק' מהצמרת. מאמן מ.ס אשדוד דיבר בסיום על המאזן הביתי הטוב של קבוצתו: "אני שמח שהפעם אנחנו אלו שידענו לכבוש ולא לספוג, כמו שקרה בשני משחקי החוץ האחרונים שלנו. השגנו ניצחון חשוב להמשך הדרך, אני מרוצה שאנחנו יוצאים לפגרה שמחים. במהלך עונה הדברים מתאזנים ואני חושב שבשני משחקי החוץ האחרונים שיחקנו טוב יותר, אבל חזרנו רק עם תיקו. הבית שלנו ידוע כמקום חזק והשחקנים שלי אוהבים לשחק כאן. אני חושב שאם היינו יותר מרוכזים היינו יכולים לכבוש יותר שערים".

 

גם החלוץ רוג'ר קולה שכבש את שער הניצחון שבדרך כלל לא מרבה לדבר אמר לכתב האתר: "אנחנו מרגישים טוב בבית, אני שמח שהמאמן האמין בי עד סיום המשחק ויכולתי להחזיר לו במגרש. בשער האחרון ברגע שקיבלתי את הכדור הרגשתי שאני יכול ללכת עד הסוף, ואני שמח שככה היה". על העתיד אמר: "צריכים להמשיך ואם לקראת סוף העונה נהיה עדין בצמרת אני בטוח שכל קבוצה תתקשה מולנו בבית שלנו". גם עידן שריקי שהפגין משחק מצוין מאז ואף כבש אמר בסיום: "אין ספק שזו הרגשה טובה, העובדה שבבית שלנו אנחנו משיגים ניצחון נוסף זה דבר מבורך, קצת מוזר לנו ולא נעים שלמרות ההצלחות בבית הקהל עדין לא מגיע בהמוניו וזה לא תמיד נעים לעלות לחימום ולשמוע את הקהל של האורחים, אבל מקווה שיחד עם ההצלחות המצב ישתנה".

שריקי דיבר על סוד ההצלחה העונה: "פשוט מאד, הצוות המקצועי בראשותו של יוסי מזרחי שעשו חדר הלבשה אחר וטוב, ללא מחנאות שהיו כאן בעונה שעברה, הם פשוט ניקו את חדר ההלבשה מכל הדברים הרעים שהיו בו בתקופת גרגורי. חוץ מזה, שמזרחי מכיר את כולם ואת העבודה וזה תמיד טוב". על השילוב של הוותיקים יחד עם הצעירים אמר שריקי: "זה שיש בקבוצה גם אותי, את אדיר וטובול יחד עם פטי עוזרת גם לצעירים, ראיתם היום את משפתי הצעיר עולה ומקבל ביטחון יש הרגשה של ביחד בקבוצה העונה".

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה