משאל רחוב לקראת הליגהלאורך השבוע האחרון קיימנו גם שאלון לאוהדי אשדוד וגם ביקשנו מאוהדי הקבוצה להיכנס לאתר הרשמי של הקבוצה ולהביע את דעתם על הקבוצה. התוצאה? שלל דעות של אוהדי הקבוצה לקראת העונה החדשה, חלק מרוצים יותר, חלק מרוצים פחות. הבה נליגה

הרבה ביקורת וטענות יש לאוהדי כדורגל על קבוצתם, לא אחת אנחנו עדים לשלל "המלצות", "דעות", מה לעשות ומה לא לעשות, באשדוד יש מגמה הפוכה, אוהדי אשדוד מתחלקים לשניים, הגרעין הקשה, אלא שהולך אחרי הקבוצה לכל מקום ומרגיש שזה חובתו (בצדק) להעביר גם ביקורת והחלק השני הוא אוהדי הקבוצה שבאים לראות כדורגל, עם חיבה וזיקה לקבוצה, אבל לא יותר. בשנים האחרונות לצערנו דווקא הגרעין של אוהדי "האמצע" הולך וגדל. לקראת תחילת העונה הקרובה, ביקשנו מכם אוהדי אשדוד להיכנס לאתר הרשמי של הקבוצה ולהביע את דעתכם לגבי הקבוצה, העונה, וכדומה. חוץ מזה התקשרנו ודיברנו עם כמה אוהדי מסורים של הקבוצה מכל מגוון הקשת. אז קדימה לליגה.  
 
 
רותי בת 26: "אני אוהדת של הקבוצה כבר כמה שנים בעקבות בעלי, אני לא ממש נהנת מכדורגל, אבל אני שמחה עבור בעלי שהוא אוהד הקבוצה. אני חושבת שכדי שיהיו יותר נשים ביציעים, צריך להפוך את המשחק ליותר אירוע חברתי מאשר אירוע ספורט. כי אחרת בתנאים שיש לנו כאן, רק מי שממש אוהב את מגיע. למה אני מגיעה? אני לא מגיעה תמיד, ואם אני באה אז כמו שאמרתי רק בגלל בעלי".  
 
 
ראובן בעלה של רותי בן 30 אומר: "אני אוהד אשדוד כבר שנים, זה התחיל עם עירוני אשדוד של פעם ועכשיו מ.ס אשדוד. אני חושב שבסך הכול יש קבוצה טובה, רק שיש לי קצת פחד שבגלל העובדה שיש 3 יורדות העונה, זה עלול להיות קצת מסוכן ככל שהעונה תתקדם. ההגנה בסדר, גם ההתקפה, אני קצת חושש מהעובדה שרביבו כבר לא אותו רביבו שהיה לפני כמה שנים".  
 
 
דרור בן 42: "אני אוהד אשדוד כבר יותר מ- 30 שנה, אני עדין זוכר את משחקי הדרבי של פעם, ואת המסורת שהייתה בעיר אז. לגבי אשדוד של העונה אז כמה דברים: בסך הכול יש קבוצה טובה, אבל חסר לנו מרכז שדה ומרכז שדה חזק, יאללה, תעבירו את בוסיץ בבקרה, תנו הזדמנות לשחקן, מרכז השדה שלנו חלש מאוד. אפילו מול קבוצות יחסית חלשות כמו ב"ש ובית"ר ראינו איך לפרקים לא קצרים של המשחק הם שולטות עלינו בבית שלנו.,אז מה יהיה בליגה עם שאר הקבוצות? כנראה ולצערי נחזור ונראה את המראות מהעונה שעברה. אחרי שראיתי את הקבוצה בגביע הטוטו רואים שאין קישור והתקפה.הוצאנו תוצאות מול קבוצות חלשות. חובה חיזוק יותר משמעותי ולא שחקנים של ביטוח לאומי כמו ראובן עובד ואלמדון, במקום להשקיע ולקנות שחקנים בינוניים מינוס צריך לקנות 1-2 שחקנים טובים שיעלו את רמת הקבוצה.  
 
 
נפתלי בן 19: "שיטת המשחק שלנו העונה כמו שאני רואה את זה הולכת להיות כדורים חופשים של דוד רביבו שינצל את הגובה של ניר ביטון, פטי, אמברוז וקולה. חוץ מזה אני מאד פסימי מתחילת העונה אומרים שיביאו שחקנים טובים הכול שטויות בשביל למכור מנויים כמה פעמיים קראתם שהולכים להביא שחני חיזוק משמעותיים ואף אחד לא בא לפי מה שאני רואה בסגל השחקנים מה שהיה שנה שעברה היה סגל הרבה יותר טוב. אני מאד מקווה שאני טועה. אני לפחות שמח שיש לנו כישרון גדול כמו גדי קינדה שכיף לראות אותו.  
 
 
סימון בן 29: "אני עברתי לאשדוד לפני כמה שנים ומאז התחברתי לכדורגל. דווקא אני בסך הכול אופטימי, יש את יוסי מזרחי שמכיר כאן כל דבר ואי אפשר לעבוד עליו בקלות. גם ההחתמה של פטי היא החתמה מצוינת וההגנה תהיה הרבה יותר טובה העונה כך אני מקווה. בניגוד אולי לרבים אני דווקא חושב שלפי משחקי גביע הטוטו החלק החלש שלנו הוא דווקא הקישור ולא ההתקפה. שחקן כמו גיא צרפתי היה יכול לתרום הרבה לאשדוד.
 
 
רבקה בת 37: "אני אוהדת אשדוד כבר כמה שנים, אני חושבת שבסך הכול מנסים לעשות קבוצה טובה, בעונה שעברה הייתה עונה קשה, אבל אני חושבת שבקבוצה הפיקו את הלקחים מהעונה שעברה ומנסים לשנות ולשפר את המצב העונה. אני מאד מקווה שהעזיבה של אוחיון, שריקי ומקרייב לא יפגעו בקבוצה יותר מידי, כי לא ברור אם התחליפים מספיק טובים".  
 
 
נתן בן 22: "אני אוהד אשדוד לשעבר, היום אני פחות מתעניין בכדורגל. אחרי מה שראיתי שקורה בקבוצה החלטתי שעדיף לי להיות רחוק. השנה אני יותר מתכוון להגיע למגרשים בגלל שאני חושב שהרענון של הסגל היה מצוין, זה ששריקי עזב לדעתי זה נהדר, למרות השערים שהוא כבש, הוא עשה טובה שהוא משחק, מקרייב זה אכזבה גדולה למעט עונה אחת גדולה הוא לא ממש היה חלוץ מבקיע. היו חייבים לעשות הכול בכדי להשאיר את אוחיון בכל מחיר".  
 
 
 
רפי בן 35: "אני אוהד הפועל אשדוד לשעבר, היום אני אוהד אשדוד ויש לי מנוי. אני לא מבין את אוהדי אשדוד שמקטרים כל הזמן. מה יש לכם אתם לא מפסיקים לקטר ולהתלונן? אנחנו דווקא נראים קבוצה נחמדה מאוד השנה, הרבה יותר טובה משנה שעברה. גם אותי זה מעצבן שרביבו חזר, הוא לא יקבל שקט העונה באשדוד לדעתי, גם זה שאוחיון עזב ממש עצוב כי אני חולה עליו. אבל אין מה לעשות אוחיון צריך להתקדם ומגיע לו גם. ותפסיקו להתלונן שאנחנו קבוצה עם הנהלה גרועה, כי השנה הם כן החליטו להוציא כסף מהכיס ולהשקיע בשחקנים. לדעתי קורה בקבוצה משהו טוב".  
 
 
יואב בן 52: "אני חושב שההחתמה הכי טובה של אשדוד היא יוסי מזרחי הוא ההבדל בין תיקו 2-2 עם הפועל ר"ג בעונה שעברה, לבין ניצחון חוץ 2-1 על ראשל"צ".  
 
 
אייל בן 17: אני חושב ומקווה שתהיה לנו קבוצה טוב השנה ואפילו יש מצב שנזכה באיזה תואר העונה, אני גם לא פוסל את זה שנהיה ברביעייה המובילה בעקבות הליגה החלשה שיש לנו. אני חושב שלא צריך את סאדאת בוקארי, תביאו את יבואה שהוא חלוץ טוב שבניגוד לתקופתו בביתר באשדוד הוא יהיה מצוין כי יש לו קישור נהדר שיספק לו כדורים ויש לצידו חלוץ מדהים כמו משה בן לולו , אני מאוד מקווה שהקהל האשדודי יתעסק יותר בתמיכת הקבוצה ויפסיק עם המחאות נגד ההנהלה וחזרת רביבו ועזיבת אוחיון. הדבר היחיד שמפריע לי, זה איך צהוב הולך ביחד עם אדום".  
 
 
דניאל בת 24: "אני מאד אוהבת להגיע לכדורגל ואני מגיעה כל שבת קבוע עם חברות שלי. אני דווקא חושבת שמה שאשדוד עשתה בימים האחרונים יכול להיות בינגו גדול. שחקנים כמו ראובן עובד ויניב עזרן אם יהיו בכושר יכולים לעשות את ההבדל העונה עבור אוהדי אשדוד".
 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה