אור לאחרים: אור אינברום הפך לרכש המבטיח של חצי ליגהמי שחשב שאור אינברום הילד שגדל באקדמיה של אשדוד (מגיל 14) יהיה החיזוק האיכותי של מ.ס אשדוד בחלון העברות הנוכחי, כדאי שיחשוב שוב, מה שהיה נראה כמו צעד מתבקש וסביר, הולך ונראה כמו מאבק לא פשוט של אשדוד עם שאר הליגה. "כל קבוצות הצמרת רוצות את אינברום ופתאום אשדוד נראית כמו עוד אופציה", אמרו בסביבתו של השחקן

מ.ס אשדוד ואור אינברום תמיד הלכו ביחד, מגיל 14 שהשחקן הגיע מקרית גת לאשדוד, אינברום נחשב כפרח טייס שאמור להיות אחד מעמודי התווך של הקבוצה הבוגרת.

מה שאכן קרה, אינברום הספיק לרדת ליגה עם אשדוד לעלות אותה חזרה בעונה מדהימה בלאומית ולשחק עוד עונה בליגה העל ולהראות חלק מהפוטנציאל העצום שלו, בקיץ הוא נקנה על ידי גנט הבלגית וכולם היו בטוחים שיכבוש את היבשת הישנה.

אלא שאינברום מיעט לשחק ודי במהרה עבר בהשאלה למאריבור הסלובנית, שם היו בטוחים אנשיו של אינברום וגם אנשי אשדוד שעם הקשרים שיש לאשדוד ולאנשיו של אינברום הוא ישחק יותר, מאריבור גם הגיעה לליגת האלופות, מה שבכלל נראה כמפתה במיוחד.

אלא שאינברום כמעט ולא משחק, בחלק מהמקרים הוא אפילו לא בסגל והחזרה לישראל נראתה כמו משהו מתבקש, העובדה שהוא אמנם היה בשתי קבוצות לא תמנע ממנו תקנונית להירשם בקבוצה שלישית שכן בגנט הוא לא שיחק משחק רשמי העונה ולמעשה לא שיחק במדיה.

צילום: ארכיון

עד לפני כמה שבועות באשדוד גיששו בנושא אינברום הבינו שחזרה לארץ זה צעד שהשחקן לא פוסל, העובדה שהוא מכיר את המערכת, את האנשים ומגיע כטאלנט מאירופה בעמדה שהקבוצה משוועת לחיזוק, נראתה כמו מהלך מנצח לשני הצדדים.

אלא שבינתיים אינברום הצעיר הפך לסחורה מבוקשת ביותר, זה התחיל עם הפועל חיפה, המשיך עם בית"ר ירושלים ומכבי פ"ת והגיע אף למכבי ת"א, כולם רוצות את השחקן ואף יותר מכך.

בנוסף צצה בעיה נוספת, גנט הבלגית רוצה שאינברום יושאל לקבוצת צמרת ולא לקבוצת תחתית מה שמקטין עוד את סיכויה של אשדוד לקלוט את השחקן.

"אני בטוח שאם מכבי ת"א ובית"ר ירושלים באמת בתמונה ורוצות את אינברום זו בעיה עבור אשדוד שגם לא מחליטה על עתידו של השחקן, אלא רק הבלגים", אומר גורם שמכיר מקרוב את הנושא.

"מצד שני, אם זה באמת לא אחת מהשתיים הללו, לא בטוח שחיפה ובטח מכבי פ"ת עדיפות על אשדוד וכאן יש לנושא ההיכרות המוקדמת של אינברום את המערכת יתרון, מה עוד שתלוי מאד מה אינברום רוצה".

ומה אינברום עצמו רוצה? מי שמכיר את השחקן הצעיר יודע שהרבה לדבר הוא לא מרבה, קשה להבין ממנו מה הוא רוצה, ברור שהוא צריך לשחק וכמה שיותר, לא בטוח שזה יכול לקרות במכבי ת"א, בבית"ר ירושלים אולי, אינברום יודע שבאשדוד הוא יכול לקבל אשראי בלתי מוגבל לחזור לכושר ולקבל ביטחון לקראת הקיץ, בכל מקרה צפוי גם במקרה שלו כמו במקרה של קינדה חלון העברות מעניין ביותר.

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה