שאלה של עונה: האם גדי קינדה יעזוב את מ.ס אשדוד כבר בינואר?מכבי ת"א מחזרת במרץ אחר השחקן ומוכנה להציע לאשדוד כסף על הכרטיס בנוסף להעברת שחקנים כבר בינואר בנוסף לשחקנים נוספים בקיץ. השאלות: האם ב"ש תיכנס לתמונה ושוב תנצל את הקשרים בין הקבוצות? והאם קינדה יעבור כבר בינואר או יישאר באשדוד עד תום העונה, מה שעשוי להיות מכריע מאד במאבקי ההישארות של אשדוד

גדי קינדה הוא השחקן הכי חשוב ומוכשר בסגל של מ.ס אשדוד. קינדה מעורר עניין רב בקרב לא מעט קבוצות בכירות בארץ וגם באשדוד יודעים שלא יהיה מנוס מלשחרר את השחקן להתקדם.

באשדוד מעדיפים וגם מצהירים על כך שהם רוצים שקינדה יישאר באשדוד לפחות עד תום העונה יעזור לקבוצה להישאר בליגה ואז יעזוב עם עדיפות לאירופה.

אלא שלעיתים המצוי גובר על הרצוי, באשדוד מבינים שבמידה ותהיה עסקה שתהיה כדאית לשני הצדדים המצב יכול להשתנות.

מכבי ת"א שמאד רוצה את קינדה עושה בתקופה האחרונה לא מעט מהלכים בנושא בכדי לקדם את הגעתו של השחקן כבר בינואר לצהוב של תל אביב.

אשדוד רוצה על פי ההערכות כ- 1.8 מיליון יורו על חצי כרטיס, סכום שלא בטוח שמכבי תמהר לשלם בעיקר לא על חצי כרטיס. אלא שבאחרונה מכבי ת"א חיזקה את קשריה עם אנשיה אשדוד ומנסה "לפתות" את הקבוצה להעביר את קינדה כבר בינואר הקרוב בתמורה לכסף והעברת לפחות שני שחקנים כבר בינואר הקרוב.

במכבי דיברו על הקשר הזר כריסטיאן בטוקיו יחד עם הבלם איגור פליפנקה שלא נחשב כזר ויכול מאד לעזור לאשדוד.

כמו כן, במכבי מדברים כמובן על כסף שיעבור בתמורה לקינדה והרבה יחד עם עוד שני - שלושה שחקנים שיעברו בקיץ לאשדוד כמו אליאל פרץ, מאוויס צ'יבוטה ומתן חוזז.

צילום: טל אקוקה, טוטו פוטו, מ.ס אשדוד

באשדוד ינסו לקבל את חלק מהשחקנים לצמיתות ולא בהשאלה, כחלק מהעסקה בעיקר את השחקנים הצעירים, בנוסף, המטרה של אשדוד תהיה למקסם את עסקת קינדה ולא מן הנמנע שבסופו של דבר, מכבי תשלם לאשדוד על קינדה בנוסך להעברת שחקנים והשחקן יעבור רק בקיץ למכבי ת"א ולמעשה יושאל לאשדוד עד סיום העונה מכבי.

ויש כמובן את שאלת הפועל ב"ש שגם היא מאד רוצה את קינדה והיחסים בין אשדוד לב"ש טובים מאד. ב"ש ואשדוד כבר ביצעו כמה עסקאות ולכן יהיה מעניין לראות מה יהיה לב"ש להגיד בנושא.

גורם באשדוד אמר: "קשה לי לראות את קינדה עובר כבר בינואר, הקיץ זה כבר סיפור אחר, אבל אני לגמרי מסכים שבעסקה מסוימת יהיה קשה להגיד לא, מכבי מאד רוצה את קינדה ומוכנה לשלם לא מעט ובנוסף לשחקנים, אשדוד תצטרך חיזוק ויכול להיות שבסופו של דבר יהיה שווה לוותר על מרכיב חשוב מאד בקבוצה בכדי לחיות בליגה", אומר אותו גורם.

כמו כן, חשוב לזכור שבאשדוד מאד רוצים את דור ג'אן ששייך לבית"ר ת"א/רמלה סוג של קבוצת בת של מכבי ת"א שכנראה תוכל לסייע גם כאן.

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה