מי מאמן הנוער של הפועל אדומים אשדוד?מי מאמן קבוצת הנוער של הפועל אדומים אשדוד? על פי הפרסומים של הקבוצה מדובר על רחמים צ'קול, אלא שבטופס המשחק מצוינים השמות של חנן פדידה שבכלל לא שייך לקבוצה ולא ידע שמשתמשים בתעודה שלו ופיני עייש מאמן הקבוצה הבוגרת. איגוד המאמנים: "נבדוק חשד לזיוף. האדומים: "לא השתמשנו בתעודה של פדידה ללא ידיעתו"

מי מאמן הנוער של קבוצת הפועל אדומים אשדוד? בכתבה שמתפרסמת היום באתר ONE על ידי הכתב מאור רחמני, מצוין שלא ברור מי מאמן קבוצת הנוער.  הקבוצה עשתה לכאורה שימוש בתעודה של אדם אחר (חנן פדידה ופיני עייש) ללא ידיעתם.

למעשה, צ'קול היה המאמן בפועל אך מכיוון שאינו נושא בתעודת מאמן און מסמך רשמי כל שהוא מי שהיה רשום בטופס המשחק הוא חנן פדידה וגפ פיני עייש מאמן הקבוצה הבוגרת.

רחמים צ'קול הגדיע בקיץ האחרון לקבוצת הפועל אדומים אשדוד הוא משחק כשחקן פעיל בקבוצה בליגה ב', אלא שחוץ מזה הוא משמש כמאמן קבוצת הנוער של המועדון. 

אלא שעל פי בדיקה שערך איגוד המאמנים, בטפסי המשחק נרשמים כמאמן ראשי פיני עייש וחנן פדידה, שחקן העבר של הקבוצה, שכלל לא היה מודע לדבר.

צילום: מדיה האדומים

צ'קול נרשם על תקן עוזר מאמן בטפסי המשחק של הקבוצה, בעוד "המאמנים" היו עייש ופדידה, אלא ששניהם לא מאמנים בפועל את הקבוצה. פדידה כלל לא עובד במועדון ואין לו שום קשר לקבוצת הנוער. עתה, איגוד המאמנים דורש להעמיד את המועדון לדין, כתב נכתב באתר ONE.

עייש, שמאמן את הקבוצה הבוגרת של הפועל אשדוד, זעם על כך וביקש שהדבר יופסק לאחר שנעשה ללא ידיעתו. כאשר הדבר הגיע לאוזניו של פדידה, שנרשם בטפסים אחרי ששמו של עייש ירד מהם, הוא הצהיר שהשימוש בתעודת המאמן שלו נעשה ללא ידיעתו והסכמתו. משמעות הדבר, לפי איגוד המאמנים, היא זיוף טפסי משחק.

חנן פדידה הגיב לנושא ואמר: "בשני המשחקים הראשונים של העונה הם ביקשו ממני להגיע כי בעונה שעברה עבדתי במועדון בבית הספר לכדורגל, עשיתי להם טובה. הייתי על הספסל, נכחתי במגרש בשני המשחקים האלה, אבל הבנתי שהם הסתדרו ומינו מאמן ולא ידעתי שהם משתמשים בתעודה שלי.

אחר כך הבנתי שהיה משחק מול ירוחם, שם השופט שאל מי המאמן והבין את מה שקרה. אם לא זה, לא הייתי יודע בכלל. אם היו מבקשים ממני להמשיך ולהגיע למשחקים, הייתי בא באהבה. לא ידעתי שמדובר במשהו מתמשך. אם התעודה שלי משומשת, אני צריך להיות נוכח הרי. הם השתמשו בתעודת הזהות שלי, אפילו לא בתעודת המאמן".

חנן פדידה, צילום: ארכיון

שגיב חמו, האחראי על מחלקת הנוער בהפועל אשדוד, אמר בתגובה: "הכנו את טופס המשחק ביום שישי וביום שבת חנן לא הגיע למשחק. לא השתמשנו בתעודה שלו ללא ידיעתו, הוא היה בשלושה משחקים עם צ'קול, היה משחק אחד שהוא אמור היה להגיע, אבל בדקה ה-90 לא הסתדר לו וזהו.

צ'קול בשלבי סיום של קורס המאמנים שלו, הקורס התעכב ונקלענו למצב שהקבוצה הייתה ללא מאמן עם תעודה במשך כמה שבועות. הקורס יסתיים עוד חודש ובכל מקרה לקבוצה צפוי להיות מאמן חדש בקרוב עם תעודה והכל, עד שצ'קול יוסמך. לא ידוע לי שעייש נרשם כמאמן ראשי".

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה